Domácí
Vložil Petr Tomšů 5. 12. 2008

Václav KlausKlause zas pustili k mobilu,“ posteskl si předseda vlády Mirek Topolánek, když mu během tiskové konference v kapse krátce zahrál telefon melodii z Pulp Fiction a premiér si pak s udiveným výrazem přečetl obsah textové zprávy. Na přítomných novinářích bylo vidět, že za obsah smsky by okamžitě vyměnili svoji babičku. Pokud by jim ji teda vrátila Olga Zubová, která ji vlastní už od kultovního Bursíkova hoaxu. Nicméně Topolánek se nedal dlouho pobízet a zprávu přečetl nahlas: „LETI JEZISEK S NADILKOU, VRTI PRITOM PRDYLKOU. MAZU SI VAS Z MOBILU. VESELE VELIKONOCE!“ Následující minutu ticha za zdravý rozum přerušil opět až Topolánek hodnocením: „Je to Zed!

V dalších chvílích začaly pípat mobily i ostatním členům vlády, kteří se ovšem nechtěli veřejně zařadit k nepřátelům prezidenta a tak mlžili, jak se dalo. Například ministr Nečas začal po své smsce nenápadně napodobovat pípání Nokie, jakože jde o jeho oblíbený song, případně oblíbenou psychickou poruchu, ministr Říman zase tvrdil, že mu voliči posílají DMSky k Vánocům a ministr zdravotnictví Julínek přišel pro změnu s originální výmluvou, že jde o jeho kardiostimulátor, ve kterém mu docházejí baterky, takže se bude muset omluvit a rychle odejít omdlít na chodbu. Načež rychle odešel na chodbu, kde opravdu omdlel.

Nejvíc se asi červenal Ivan Langer, kterému jeho mobil pípal bez přestání asi pět minut. „Tolikrát mě tam snad nemohl mít,“ usmíval se nervózně do mikrofonu. Po chvíli to už nevydržel, telefon raději zkontroloval a do tváře se mu vrátila radost: „Tak to nic, to je z dispečinku, hlásí dnešní počty mrtvých na silnicích. Už jsem se lekl.“ Načež se začal opět věnovat náplni své práci a rozdával všem svůj předvolební videoklip na disketě.

Inkriminovanou smsku ovšem nedostali pouze vysoce postavení členové ODS, ale třeba i Klausova manželka. „Že mi z ničeho nic začal vykat, to bych mu odpustila, ale že mi poslal tak něžné velikonoční přání až ke konci našeho vztahu – to bolí,“ svěřila se první dáma bulváru na chodbě nad ležícím Julínkem. Ten jenom zavzdychal, převalil se raději na druhý bok s bypassem a podotkl: „Zed is dead.

Pravda byla nakonec přece jen někde jinde. Jak se podařilo zjistit novinářům od techniků mobilního operátora za tři babičky z iDnesu, Klaus pouze odpovídal na předchozí smsku odeslanou z čísla, které patří někomu ze zaměstnanců společnosti České aerolinie. To a fakt, že Václav Klaus nepatřil díky extrémní levosti obou rukou zrovna k pravidelným návštěvníkům televizního receptáře, znamená, že i bulváru Vánoce letos právě začaly.

 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks

Tags: , , , , , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (48 hlasů, průměr 4.85 z 5)
Načítám ... Načítám ...
4,354 přečtení

3 komentářů k “Klausova SMS”

 1. Hanyz napsal:

  Následující minutu ticha za zdravý rozum přerušil opět až Topolánek hodnocením: „Je to Zed!“

  Krásné:-)

  Bohužel z toho také plyne, že zdravý rozum se v Česku již nepodařilo resuscitovat, Julínka bych z toho ale nevinil…

 2. Daryth napsal:

  „Tak to nic, to je z dispečinku, hlásí dnešní počty mrtvých na silnicích. Už jsem se lekl.“ :o)))

 3. Viktor napsal:

  Langrova sms je skutecne forek z extraligy.

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]