Piráti zahájili útok na opoziční strany. Několik lodí potopeno

piráti kalousek

Minulý týden se vyhrotil největší konflikt mezi opozičními stranami od dob krále Václava IV. Vše začalo u Pirátů. Během pravidelného pondělního bossingu si sekretářka pana Michálka všimla, že když na ni řve před plnou zasedačkou kvůli kapce vody na tácku, používá neobvykle často slovní spojení „Já tě Kalousek!“ Sekretářka se o tom zmínila jeho psychiatrovi a navrhla změnu medikace. Ten souhlasil, ovšem s podmínkou, že předtím provedou slovní asociační test a pohovor. Test byl proveden a výsledky byly překvapující. Michálek na heslo kukuřice odpověděl slovem hranostaj. Což může znamenat jedině vážnou psychickou nemoc nebo příušnice. Příušnice neměl. Další testovací slova potvrdila nejhorší obavy:

vrah – Kalousek
jídlo – Kalousek
autobus – Kalousek
bolest – Kalousek
zubař – Kalousek
otec – Kalousek
sex – Kalousek

Na doporučení psychiatra byla tedy změněna medikace a výsledky pohovoru medializovány z důvodu odbourání stresu z utajování. Článek vyšel v novinách pod názvem „Kalousek a celá TOP09 musí zahynout“.

Miroslav Kalousek na článek zareagoval mírným konstatováním, podle kterého Michálkův psychiatr zjevně neodvádí dobrou práci a měl by být nahrazen profesionální péčí řezníka na jatkách. Situaci se ještě snažil zachránit pirát Ferejenčík. Omluvil se s tím, že nejde o názor pana Michálka, ale vlastně všech Pirátů a když se společnost po roce 1989 nevyrovnala s komunisty, měla by se aspoň po roce 2019 vyrovnat se zločinnou TOP09. Kalousek je prostě už za zenitem. Načež se do sporu zapojila Helena Vondráčková, která Piráty zažalovala za pomluvu, protože podle soudu je za zenitem ona.

A pak už na tuto čerstvou kauzu naskakovali politici z ostatních stran. Podle Pavla Bělobrádka je nesmysl, aby TOP09 uhynula. „Uhynout může zvíře, TOP09 může akorát tak chcípnout,“ napsal bývalý předseda na svůj profil a opět za to sklidil kritiku od milovnic politických zvířat. Podle komunistů je celý spor malicherný. Co se týká jejich péče, tak pravicovou opozici by postříleli a KDU-ČSL by zapojili do svých struktur. „Masový hrob si nevybírá,“ smál se Filip nad čerstvým výtiskem Haló novin.

Přisadil si i Václav Klaus ml. Podle jeho informací Piráty volí hlavně afghánští nelegální migranti, kteří mají neustále u uší drahé iPhony. Jsou známí tím, že systematicky znásilňují voličky jiných stran, než Trikolóry. Na doplňující dotaz, jak to mohou dokázat s mobilem u ucha, odpověděl, že to zkoušel a pokud se volička příliš nebrání a spíše spolupracuje, možné to je. Zdarma pak přidal informaci, že Piráti už neslaví Vánoce, ale Zimnice a dárky jim nenosí Ježíšek, ale Soros. Za Piráty se stavil na kus řeči i Andrej Babiš. Svůj projev nedokončil, protože ho Pikal vypnul. Bohužel nemluvil k věci.

A za ODS se do Pirátů pustila i poslankyně Černochová, která je nesnáší od doby, co ve Sněmovně tvrdila, že kyberútoku se Česká republika nejlépe ubrání rotou dobře oblečených a po zuby vyzbrojených vojáků. Tehdy se Piráti neudrželi a navrhli nový sitkom z IT prostředí, kde by hrála hlavní roli. Teď jim to poslankyně vrátila. Podle ní by se poslanci pirátské strany vůbec neměli veřejně vyjadřovat a raději by se měli starat o to, aby jí do mailu pořád nechodily nabídky na sluneční brýle a intimní gely. „Já už to prostě nemám kam dávat,“ přiznala se Černochová.

A vypadá to, že přestřelka na opozičním křídle jen tak nepřestane. Zatím jako poslední se do opozice opřel Tomio Okamura. „Naše hnutí Úsvit přímé demokracie…, vlastně ne, moment, my jsme teď Svoboda a přímá demokracie, tedy naše hnutí je zásadně proti všem. Jsme pro přímou demokracii a odvolatelnost…“ Zbytek bohužel novináři neslyšeli, protože ho Pikal opět vypnul.

6 Komentáře

  1. Žabomyší válka. Opozice by se měla sjednotit.ca nám předvádí je hnusné a to jsem piráty volil.dekujeme odejdete.

  2. „masovy hrob si nevybira “ – asi nesmim pit caj pri cteni Vasich clanku…jeste porad vidim sem tam flak na monitoru 😀

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.