Domácí
Vložil Petr Tomšů 9. 1. 2009

Vladimír DrymlNe, dnes tady žádnou zbraň nemám,“ začal svůj včerejší proslov senátor za ČSSD Vladimír Dryml, zatímco si z pusy tahal poslední tři náboje, které ládoval do zásobníku své devítky. I podle tohoto počínání ostatní senátoři znervózněli a znovu vyzvali senátora, aby svou zbraň nechal v šatně, kde mu ji uvaděčka zalije pro jistotu olovem. „Bude to taková operace Lité olovo,“ pokusil se zlehčit situaci kolega Kubera.Ha, ha, ha,“ zasmál se mrazivě Dryml a prostřelil kolegovi nohu. Své jednání omluvil vítězným pokřikem: „Jsem remcal, jsem remcal!“ Po chvíli přemýšlivého klidu, kdy tímto pokřikem zmátl Dryml především sám sebe, byl nucen svůj výrok poopravit: „Aha, já jsem spíš rebel, jsem rebel!

Alena Gajdůšková v tu chvíli navrhla přerušit jednání: „Není možné, aby nám tady stál u pultíku někdo, kdo si ochranu vlastní bezpečnosti představuje asi jako Steven Seagal ekologický boj proti nadnárodním ropným společnostem.“ Za svoje prohlášení sklidila rychlý potlesk a několik výstřelů těsně nad hlavu. Dalším statečným senátorem se stal Milan Štěch, ten se pokoušel jít na Drymla s odborářskou logikou: „Hele, Vláďo, to chce klid. Ono se dokonce říká, že verbální útok bolí víc, než fyzický, co ty na to?“ Další myšlenky zanikly v jeho bolestivém skučení poté, co se k němu Dryml dostavil osobně a prostřelil mu obě boty předtím, než si je stačil vyzout. Čímž se jednání považovalo za skončené.

A proč vlastně senátor „Rychlá ruka na pažbě“ Dryml hodlá hovořit více skrze svou zbraň, než svými ústy? Za vše může jeho obvinění z pokusu o pokus vydírání, kterého se měl dopustit sháněním kompromitujícího materiálu na svou kolegyni Orgoníkovou. „Tentokrát nešlo o fotky Hanky ve sprše nebo na záchodě, jen nějaké dokumenty z Kraje, ale víc vám k tomu asi neřeknu,“ skončil informativní schůzku s novináři senátor Korytář, sotva ucítil hlaveň devítky na svém zátylku. Stihl se dokonce i rozloučit originálními posledními slovy: „Ale Vláďo, jestli jsme aspoň trošku přátelé, necháš mě být.
 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks

Tags: , , , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (27 hlasů, průměr 4.7 z 5)
Načítám ... Načítám ...
2,544 přečtení

10 komentářů k “Rychlejší než Dryml”

 1. Viktor napsal:

  prostřelil mu obě boty předtím, než si je stačil vyzout!!!

 2. Michal napsal:

  Klašnikov for Dryml a unlimited ammo k tomu.

 3. zupr napsal:

  „Ale Vláďo, jestli jsme aspoň trošku přátelé, necháš mě být.“

  fakt skvely:))

 4. Jiřik napsal:

  Taktak, poslední věta je nejlepší, ovšem perfektní je celý článek! :-D

 5. Jiřik napsal:

  Mimochodem, nechystáš opět Ročenku událostí 2008? Vloni jsem se nachechtal hodně a nebyl jsem určitě sám…
  http://strach­.cz/rocenka-strachu-2008-i-kvartal/

 6. Petr Tomšů napsal:

  Tak do Ročenky jsem se pustil mezi svátkama, ale po dvou hodinách trápení jsem uznal, že by z toho nic nebylo. Možná příště.

 7. MH napsal:

  Tak u tohohle jsem brečel smíchy:-D Výborný!!!

 8. Michal001 napsal:

  luxus :)

 9. Jiřik napsal:

  No, je fakt, že v roce 2008 těch srandovních událostí bylo méně, hlavně v Berouně, a protože jsi je detailně zpracovával takřka on-line, tak je ta ročenka skoro zbytečná :-)

 10. lukas napsal:

  „Bude to taková operace Lité olovo,“ pokusil se zlehčit situaci kolega Kubera. „Ha, ha, ha,“ zasmál se mrazivě Dryml a prostřelil kolegovi nohu. lolec. Dryml for godfather

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]