Poslední článek

Vážení přátelé,

Strach již dávno není aktivní. Články ze Strachu se bohužel přelily do běžné politiky. Kdykoliv jsem vymyslel nějakou bláznivou situaci, absurdní rozhovor, druhý den mi v politické praxi ukázal, že to bylo ještě hodně slabé kafe. Čemu jsem se tedy věnoval?

Zůstaly mi Čtyřlístky. Dávám je na FB, na TW, na IG. Tady cítím malý dluh, že nejsou zde, ale pořád mám v plánu je sem všechny hodit 🙂

Taky píšu divadelní scénáře. Většinou komedie. Najdete je na mých stránkách tomsu.cz – všechny volně k dispozici.

No a k tomu jsem napsal knihu Vesmírní pytláci. Žádná satira, žádná politika, ale čistokrevná dobrodružná sci-fi pro děti. Pokud jste měli STRACH rádi a líbí se Vám můj styl humoru, užijete si ho i tam. Kniha je zatím ve výrobě, až bude na pultech, určitě se připomenu.

6 Komentáře

  1. Po dlouhé době jsem zavítal na strach.cz někdy v roce 2002, když se se mnou chtěla rozejít jedna holka a já nevěděl kudy kam jsem napsal náhodně adresu strach.cz (asi že jsem měl strach, že se rozejdeme) a od té doby to sleduji. Románek, čtyřlístek a hlavně zprávy. Topolánkův kvantový vůz a podobné perly si budu pamatovat navždy. Petře, teď se třeba situace v politice trošku normalizuje a zas bude prostor pro satiru. Nebo získáte nějakou jinou inspiraci. Rád si od Vás zase něco přečtu. Díky moc za všechny ty slzy smíchu.

    • Děkuji moc, taková zpráva vždycky potěší a dává naději, že jsem to nedělal zbytečně. Ještě jednou velké díky.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.