Plány teroristů prozrazeny

Deset měsíců po útocích na USA teroristická organizace Aj Chajda vystrkuje stále častěji nůžky z temných zákoutí moderních velkoměst a hrozí dalšími útoky. Kromě toho se objevují i nové zaručené zprávy, že vůdce Aj Chajdy Usáma bin Ládin i šéf Talibanu mulla Muhammad Umar jsou zdrávi, daří se jim dobře a všechny doma pozdravují. Experti nejsou schopni říct, zda jsou oba muži ještě naživu, čím dýchají, jak se rozmnožují ani čím se živí. Ve volné přírodě jsou však prý velmi plaší a nejlépe je můžeme pozorovat na nekvalitních videonahrávkách domácího videa. Znalci se ale shodují na tom, že samotná struktura Aj Chajdy je nepoškozena a nebezpečí dalších útoků trvá.

V této souvislosti prosakují na veřejnosti zprávy, že členové této organizace usilují o získání zbraní hromadného ničení. Největší zájem mají o takzvané špinavé bomby – jednoduché nálože, které před odpálením nejenže neomyjí vodou a jarem, ale naopak, ještě ji polijí kýblem špinavé vody z kaluže. Pokud je pak takováto bomba odpálena například uprostřed plného fotbalového stadionu, dotyční hráči okolo budou ošklivě pořezání po celém zbytku těla, který jim ještě zbude, a navíc mohou okolostojící diváci dostat od špinavých střepin ošklivou sněť. Nebo si přinejmenším nechutně zašpinit košili.

Nejnovější akutní hrozbu na základě varování jednoho anonymního dopisu vyhlásili v Turecku, konkrétně ve všech tamních supermarketech Kaufland & nevlastní syn. “Dozvěděli jsme se, že teroristé nás chtějí zasáhnout na tom nejcitlivějším místě, které máme. Pokud by byly tyto obchody skutečně zničeny, postihla by celý náš národ obrovská krize hraničící se státním převratem. A někdo by za to musel být odpovědný. Nevím, proč bych to měl být,sakra, zase já,” prohlásil zesnulý turecký premiér Ecevit v posledním ze svých populárních rozhovorů Hovory z már.

Teroristé plánovali útoky pomocí speciálních nákupních vozíků naložených trhavinou, samozřejmě opět nehygienicky špinavou a zablácenou. Jejich nalezené plány popisovaly do nejmenších podrobností chystaný průběh útoku. Terorista, maskovaný za vyhládlého důchodce, měl přijet s již naloženým nákupním vozíkem do obchodu, kde ho měl zaparkovat u prostřední pokladny a stěžovat si tam na prošlou záruční lhůtu semtexu. V okamžiku největšího srocení čumilů měl vozík odpálit.

První pokus o takovýto sebevražedný útok zaznamenali policisté již minulý týden. Plán teroristů vycházel až do toho posledního inkriminovaného okamžiku, kdy sebevrah zjistil, že nakoupený semtex má opravdu po záruční lhůtě.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.