Domácí
Vložil Petr Tomšů 13. 1. 2005

Miloš Zeman Bouřlivé jednání krajské konference ČSSD vyvrcholilo v sobotu několika úrazy. Nakonec po debatách, ve kterých nechyběly hádky, urážky, sex, drogy a dechovka, odstoupil dosavadní předseda krajské ústecké ČSSD Jarda „Jesse“ Foldyna. Řada delegátů ho vinila z porážky krajských volbách, senátních volbách, eurovolbách a dokonce přišel i korespondenční lístek od Johna Kerryho, který ho bez váhání obvinil i z porážky v jeho volbách. Přítomní pak zvolili Foldynovým nástupcem malý fíkovník v květináči, který jediný prý ČSSD může pomoci.

O infarktovém průběhu mostecké konference svědčí i skutečnost, že spor Jardy Foldyny s Romanem „Rammsteinem“ Houskou z chomutovské ČSSD skončil fyzickým konfliktem. Když Foldyna u pultíku hovořil o své dovolené na chalupě, přistoupil k němu Houska a přeskakujícím pištivým hlasem ho obvinil, že lže, že největšího pstruha chytil v létě on. Foldyna najednou skočil od pultíku k Houskovi a několikrát ho klepl propiskou do hlavy. To si Houska samozřejmě nenechal líbit a chystal se Foldynu na místě zastřelit. Naštěstí se ukázalo, že Houskovi prodali v krámě místo Coltu.45 pouze rohlík, což Housku vytočilo na maximum a skočil svému protivníkovi po krku.

Jarda „Jesse“ Foldyna měl ovšem pro strach uděláno a utíkal se schovat za Standu Grosse. Na půli cesty ho dostihl Houskův rohlík. Než stačili ostatní zasáhnout, pustili se oba delegáti do sebe jako v ringu. První se schovával za rozhodčího zatímco druhý poskakoval kolem a poléval si hlavu kýblem s vodou. Vše ukončil až Standa Gross, který v záchvatu smíchu odešel na toaletu a tím zasedání skončilo. Po přestávce se oba protagonisté uklidnili a dokonce si před novináři potřásali rukama. Každý s někým jiným.
  • Print
  • email
  • Twitter
  • Facebook
  • Add to favorites
  • Google Bookmarks

Tags: , , , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (8 hlasů, průměr 4.13 z 5)
Načítám ... Načítám ...
2,077 přečtení

Jedinný komentář k “Na jednání přišli rváči”

  1. DanQ napsal:

    „Sex, drogy a dechovka“ – OLOL

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]