Na jednání přišli rváči

Bouřlivé jednání krajské konference ČSSD vyvrcholilo v sobotu několika úrazy. Nakonec po debatách, ve kterých nechyběly hádky, urážky, sex, drogy a dechovka, odstoupil dosavadní předseda krajské ústecké ČSSD Jarda „Jesse“ Foldyna. Řada delegátů ho vinila z porážky krajských volbách, senátních volbách, eurovolbách a dokonce přišel i korespondenční lístek od Johna Kerryho, který ho bez váhání obvinil i z porážky v jeho volbách. Přítomní pak zvolili Foldynovým nástupcem malý fíkovník v květináči, který jediný prý ČSSD může pomoci.

O infarktovém průběhu mostecké konference svědčí i skutečnost, že spor Jardy Foldyny s Romanem „Rammsteinem“ Houskou z chomutovské ČSSD skončil fyzickým konfliktem. Když Foldyna u pultíku hovořil o své dovolené na chalupě, přistoupil k němu Houska a přeskakujícím pištivým hlasem ho obvinil, že lže, že největšího pstruha chytil v létě on. Foldyna najednou skočil od pultíku k Houskovi a několikrát ho klepl propiskou do hlavy. To si Houska samozřejmě nenechal líbit a chystal se Foldynu na místě zastřelit. Naštěstí se ukázalo, že Houskovi prodali v krámě místo Coltu.45 pouze rohlík, což Housku vytočilo na maximum a skočil svému protivníkovi po krku.

Jarda „Jesse“ Foldyna měl ovšem pro strach uděláno a utíkal se schovat za Standu Grosse. Na půli cesty ho dostihl Houskův rohlík. Než stačili ostatní zasáhnout, pustili se oba delegáti do sebe jako v ringu. První se schovával za rozhodčího zatímco druhý poskakoval kolem a poléval si hlavu kýblem s vodou. Vše ukončil až Standa Gross, který odešel na toaletu a tím zasedání skončilo. Po přestávce se oba protagonisté uklidnili a dokonce si před novináři potřásali rukama. Každý s někým jiným.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.