Zimola končí ve vedení ČSSD. Ve funkci ho nahradí gumová prostitutka

Zimola
Kontrolní den na Zimolově chalupě

Druhý muž ČSSD Jiří Zimola se rozhodl rezignovat na svůj post místopředsedy strany. „Už od jeslí jsem chtěl být místopředsedou ČSSD. Těšil jsem se, že až bude sociální demokracii nejhůře, vyjedu já se svým koněm, ze své chalupy na Lipně a stranu zachráním. Bohužel, nikdy na tom není ČSSD tak špatně, aby na tom nemohla být ještě hůř. Celé své působení ve straně jsem se snažil, aby klesla až dno a já mohl přijet. Dokonce jsem si na toho koně pořídil i vozík za svůj superb, ale zatím zbytečně,“ líčil svoje pohnutky na tiskové konferenci Zimola. Po doplňujícím dotazu upřesnil, že už vlastně nemá ani toho koně. „Měl jsem, poníka, ale přijel Zdeněk Škromach. Napřed se s ním vyfotil a pak ho utopil a snědl,“ zachmuřil se Zimola.

V tom okamžiku dorazil na tiskovou konferenci předseda Hamáček a Zimola zmizel pod stolem. „Rozhodně nejde o zbabělost, jak by se mohlo zdát,“ pokračoval Zimola tlumeným hlasem. „Prostě nemohu jinak, než odejít z funkce, z níž nemohu nic změnit,“ vysvětloval, zatímco ho spolustraníci tahali ven, aby ho mírně třesoucího nainstalovali znovu před mikrofony. Nastala totiž chvíle pro dotazy novinářů. „Tak proč ses tam cpal?“ zazněl první dotaz. „Tak já myslím, že bychom se tak jako mohli držet pravidel slušného chování,“ upozornili novináře moderátoři tiskové konference Vladimír Dvořák s Jiřinou Bohdalovou. „Omlouvám se. Martin Veselovský, DVTV. Tak proč ses tam cpal?“ opravil se redaktor. „To je dobrá otázka. Nerad bych, aby si někdo myslel, že utíkám z boje,“ odpověděl Zimola, načež se rozběhl a snažil se proskočit oknem s neprůstřelným sklem.

Po následných oživovacích pokusech, kdy většina jeho spolustraníků tvrdila, že už je pozdě a nemá to cenu, i když Zimola ještě koulel očima a prosil o vodu, byl bývalý místopředseda odvezen do nejbližší lékařské ambulance, což byla shodou okolností zubní ordinace doktora Ratha, kde se po chvíli vyšetřování přiznal. „Mám v úmyslu založit novou stranu. Bude se jmenovat Česká strana silně demagogická. Budu tam já, Foldyna a Tejc. Program zkopírujeme od SPD, účesy od Pirátů a přidáme nějaké poplatky u doktorů. Ty zaberou vždycky. No a za kmotra nám půjde Zeman,“ vyklopil Zimola na zubařském křesle usmívajícímu se Rathovi.

Jeho slova nepřímo potvrdil i zmíněný Jaroslav Foldyna: „Zimola má jednu chybu. Má příliš velkou hlavu na tak malý obličej. To je v boxu velký hendikep, na kterém musíme ještě společně zapracovat. Ale za to on nemůže.“ A Zimoly se zastal i kamarád Chovanec: „Ze své funkce ministra vnitra jsem se vždycky snažil, abychom měli Jirku pod kontrolou. Nikdy jsme nechápali, proč táhne stranu ke dnu a kde bere na ty svoje poníky. Je mi líto, že letos vyšla služba na něj při krmení Škromacha, ale ty dva měsíce to ještě mohl vydržet. Příští rok od něj přebírá štafetu Foldyna a po něm Tejc.“

Otázku jeho nástupce krátce zmínil předseda Hamáček. „Včera jsem byl pracovně v bordelu. Nemyslím Sněmovnu, tentokrát myslím opravdu nevěstinec. Abychom dodrželi genderové kvóty, nabízeli nám do vedení strany takové silikonové pracovnice. Krásné, milé, přiměřeně chytré, dokonce se udrží nad vodou, jak zjišťoval Škromach. Ale měli tam i panáky. Typ Jirka, který uměl opakovat slova jako svině a prase, jim bohužel po návštěvě bývalého hradního kancléře záhadně zmizel, ale mají na skladu i jiné kluky, tak uvidíme. Co si budeme nalhávat, my ve vedení potřebujeme právě takové gumové, tvárné, spoře oblečené panáky, kteří toho do médií moc nenamluví.

1 Komentář

  1. Děkuji autorovi za skvělý článek. Teď už konečně chápu, proč je v našem státě tak velký bordel. Protože ho řídí gumoví panáci, kteří nám svými hloupými kecy věčně otravují ovzduší. Už jsem měl stokrát chuť někoho z nich propíchnout, ale to by tu byl ještě větší smrad než dosud, protože jsou plněni sirovodíkem.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.