Okamura: Bakalův tábor v Letech platil Soros

Problematice se věnovali i na TV Barrandiv

Našemu štábu se podařilo v Poslanecké sněmovně oslovit dva z vedoucích hnutí Svoboda a přímá demokracie, pana Okamuru a Roznera. Pochopitelně nás zajímal jejich názor na současnou kauzu tábora v Letech u Písku. Oba poslanci nebyli nejsdílnější, pořád se vyptávali, kdo nás platí, ale když jsme prokázali úředním potvrzením, že nás neplatí Bakala ani Kalousek, svolili ke krátkému rozhovoru.

Pánové, jak podle vás vypadal tábor v Letech?
OKAMURA: Tak to vám řeknu velmi rád. SPD je pro přímou demokracii a odvolatelnost politiků. Tábor v Letech u Písku byl normální pracovní tábor, ve kterém mohl pracovat i ten, kdo nechtěl. Byl tam volný režim, malé plotky byly jen kolem záhonků s růžemi. A mimochodem, ačkoliv na to nevypadám, mám teplotu 39 stupňů.
ROZNER: Ten tábor byl u písku. Takže materiálu na práci měli dost. Já teplotu nemám, ačkoliv na to vypadám.

Historici tvrdí něco jiného.
OKAMURA: A kdo platí ty historiky? Soros a Bakala. Bakalovi historici nás nezajímají. Nás zajímá, co se tam skutečně dělo. Byl to normální pracovní tábor, kde se nic tak zlého nedělo. Ale chápu, že pro lidi, kteří nikdy nepracovali, to muselo být utrpení.
ROZNER: Já jsem byl v dětství na pionýrském táboře. To bych jim přál zažít.

Podle pamětníků byly podmínky v táboru velmi tvrdé.
OKAMURA: Nás nezajímají Bakalovi pamětníci. SPD je pro přímou odvolatelnost pamětníků. My máme naše prameny a ty tvrdí něco jiného.
ROZNER: Já umím číst.

Odkud čerpá SPD své prameny?
OKAMURA: My jsme oslovili naše voliče a zeptali jsme se jich, jaké podmínky byly v tom táboře. A nakonec jsme se dozvěděli, že ty podmínky byly ještě zbytečně mírné. Takže jak vidíte, zase je všechno jinak. Vypadá to, že mám teplotu už 40 stupňů, asi si vezmu hašlerku.
ROZNER: Podle našich voličů je škoda, že podobné tábory zanikly.

Podle wikipedie zemřelo v tom pracovním táboře přes tři sta lidí.
OKAMURA: Na každé stavbě jsou nějaké úrazy. A všichni víme, že wikipedii píše Soros a jeho zaplacení vítači a sluníčkáři.
ROZNER: Když jsme na dvoře kopali studnu, spadl nám tam pes a málem se utopil. To se stává.

Ti lidé většinou umřeli na tyfus.
OKAMURA: No tak vidíte. Já mám teplotu 41 stupňů a normálně, jak vidíte, s vámi komunikuju. Žádnou vědu z toho nedělám a pomník mi stavět taky nemusíte.
ROZNER: Moje babička měla tyfus celý život. Ale říkala, že na ploché nohy se neumírá.

Vězni byli vystaveni bitím, šikaně a urážkám od českých dozorců.
OKAMURA: Další nehorázný nesmysl. Přiveďte mi jednoho vězně, kterého tam někdo zbil. To je sprostá pomluva. Styďte se. Ti dozorci tam byli česky mluvící Němci jak poleno. Český národ je mírumilovný, čeští občané by nikdy nic podobného nedělali. To nás tak uráží sluníčkáři. Ty bych tam nahnal a pořádně jim zatopil, že by tam pochcípali.
ROZNER: U nás na pionýrském táboře ztloukli jednoho kluka, protože jim kradl kapesné. Týden jsem měl jelita na zádech.

Pro většinu Romů byl tento tábor přestupní stanici do Osvětimi.
OKAMURA: Já nevím, jak se jim pak dařilo jinde. Vy to víte? To nikdo neví. Takže kvůli nějaké zastávce bourat nádherný vepřín a platit miliardy, tomu spíš říkám zločin.
ROZNER: Cestou na tábor jsme přestupovali v Otrokovicích. Nevšiml jsem si tam žádného zbouraného vepřína.

Podle vás bylo zbytečné vykupovat vepřín na místě tohoto tábora?
OKAMURA: Na jakém místě? Ten krásný a veselý vepřín stojí úplně jinde, než byl původní tábor. Svoboda a přímá demokracie to tam měřila celý den pásmem a vůbec nic jsme nezměřili. Takže další sprostá lež. Kdo ví, kde ten tábor stál a jestli vůbec existoval.
ROZNER: Já jsem to tam měřil buzolou a našel jsem lišejník na stromech.

Cena za vykoupení je také vysoká?
OKAMURA: Samozřejmě. To je loupež za bílého dne. A hlavní vinící jsou vítač Sobotka s kamarádem sudeťáků Hermanem, a pokud se dostaneme do vlády, budeme požadovat jejich odsouzení a náhradu škody. Já jsem s těmi majiteli mluvil, oni jsou samozřejmě nešťastní, že kvůli pražské kavárně přijdou o vepřín a proto si řekli o půl miliardy.
ROZNER: Já jsem mluvil s těmi prasaty a ty z toho taky nejsou nadšené.

Nerozumím. Proč by kamarád sudeťáků chtěl připomínat válečné zločiny?
OKAMURA: Co si o tomto tématu myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se tyto názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí. Omluvte mě, moje teplota dosáhla 42 stupňů a to, prosím pěkně, ve stínu. Půjdu si zaposilovat.
ROZNER: Mně raději nepište.

9 Komentáře

    • Je to absurdní – uctíme památku tábora pozabíjením jeho současných obyvatel, a zaplatíme jejich trýznitelům, aby mohli jejich děti vykořisťovat jinde…

      • Tak jest. Že zmizí prasečák je úplně v pořádku, ale prasatům to bohužel ani tak nic nepřinese.

        Ale článek pobavil :).

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.