Smrtící kebab a soukromý džihád komunisty Ondráčka

pohlreich
Odborník na kebaby má jasno

Hradec Králové – urgentní příjem. Desítky lidí se tísní v čekárně. Stěžují si na bolest břicha. Kolem prochází komunistický poslanec Ondráček s tonfou za pasem. Odchází od svého psychiatra, kterého se už od dětství léčí z permanentního stresu z celosvětové džihádistické konspirace. V čekárně zjišťuje, že všem je špatně po požití kebabu. Roky mravenčí práce Ondráčkova psychiatra jsou nenávratně ztraceny. Ondráček ještě týž den usedá k facebooku. Mark Zuckerberg je odvolán z dovolené.

Přátelé,
právě jsem byl svědkem cílené likvidace obyvatel Hradce Králové kebabem. Scénář je stejný jako vždy. V noci skupina blízkovýchodních džihádistů obklíčila město a neprodyšně ho uzavřela. Potom oddělila muže od rodin a u zdi je nacpala otráveným kebabem. Ženy poté prodali jako otrokyně do tureckých rezortů a děti odvezli do Dánska na převýchovu.
Nechci sířit poplašné zprávy, ale V KEBABU BYL JED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Můj známý doktor, u kterého se již dlouho a neúspěšně léčím, mi potvrdil, že šlo o toxin! Zřejmě jde o novičok typu A220 naší výroby, který nedávno použili Britové na likvidaci ruských občanů.
Vše bude samozřejmě vyšetřovat policie, ale jako předseda komise pro kontrolu GIBS říkám, že to byli nepřizpůsobiví migranti a arabové! To si necháme líbit????
Sdílejte, prosím, tento status a běžte do ulic rozbít stánky všem cizincům.

Tento post sdílely za krátkou dobu tisíce lidí a přidávaly pod něj usměvavé smajlíky. Ondráček byl na roztrhání a dokonce musel podstoupit několik rozhovorů s novináři na úrovni žáčků prvního stupně:

Víte, co je to toxin?
Nó, ano.

A co je to?
To je ééé…

Vy to nevíte.
Ale vím!

Tak co je to?
To je ééé, jakoby…

No?
Toxin je určitě možná úplně, v tom smyslu…

Rozner! Nenapovídat!
Já to vím sám.

Tak já čekám.
No, ééé…

Podívejte se, to já nemám rád. Buď to vím a řeknu nebo to nevím a přiznám se jako chlap.
Ale já to fakt umím, pane novináři.

Tak co je to teda?
No to je vlastně jakoby takový teroristický jed…

Špatně. Jak to, že ses na dnešek nepřipravil?
Já jsem chtěl. Ale řešili jsme až do noci na výboru, jak budeme vydírat ANO.

Svůj příspěvek Ondráček poté z facebooku smazal a nahradil je jiným, čímž tuto kauzu definitivně ukončil.

Vážení přátelé, to máte tak, když důvěřujete novinám. Jasně jsem si přečetl, že šlo o toxin. Z politického školení mužstva si všichni pamatujeme, že toxin je otravná bojová látka – sarin, soman, VX, kebab. Někdo tady lže. Buď novináři, nebo můj politruk. Já mám teda jasno. Jdu si dát lithium a k tomu vychlazenou dvanáctku.

2 Komentáře

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.