Proběhlo setkání bílých heterosexuálních vlastenců. Došlo i na jazyky

domobrana

Na zámeček v Příčovech se sjížděli vlastenci už od sobotního rána. Jako první dorazil Jaroslav Foldyna. Svou motorku zaparkoval v nedaleké škarpě, protože v boxerských rukavicích se mu zřejmě špatně řídilo. Naštěstí na zastávku zrovna dorazil autobus plný dalších vlastenců, kteří Jardovi ochotně pomohli převrátit motorku na druhý bok. Teprve potom přišly na řadu jazyky a vřelá objetí. „Já ty kluky miluju!“ sděluje novinářům Foldyna a také u nich se snaží o jazyky. V tu chvíli naštěstí zaburácí motory a k zámku dojíždí kolona nočních vlků. „To snad není pravda. To je Serjožka. Jeho otec pomáhal osvobozovat naši republiku od nepřátel!“ nevěří svým očím Foldyna. „Da, da, v šesděsjatom vasmóm! Pjať čelavěkov zastrelil iz tanka. Balšój gerój!“ potvrzuje dotyčný noční vlk a běží k Foldynovi. Kamarádi si padli do náručí a navzájem si slíbali slzy dojetí.

A protože v deset hodin je na programu vlastenecká mše svatá, začíná se to kolem kaple hemžit dalšími pozvanými hosty. Z oprýskaného žigulíku vystupuje známý německý vlastenec Tomáš Vandas, zatímco vedle něj už parkuje své BMW poslanec SPD Jiří Kobza. A ke smrku u kapličky někdo šetrně položil nosítka se zle potlučeným Ladislavem Jaklem. Mezi známými obličeji je možné také zahlédnout biologa a islamologa Martina Konvičku či akademika SPD Michala Semína. A nemůžou chybět ani představitelé domobrany. Zde ji zastupují tři penzisté v uniformách rakousko–uherské armády ozbrojeni bajonetem a lehkým kulometem, pod jehož tíží nadobro klesli u stánku s pivem. „Zbraň se musí odborně zajistit,“ zahlásil muž v nejvyšší čepici, zřejmě velitel, načež se mu podařilo prostřelit nádrž Foldynovy motorky.

Mše začala vzápětí klinkáním na zvon v kapli a hasičskou sirénou. Kněz po úvodním požehnání všechny přivítal a tlumočil omluvu kardinála Duky, který se bohužel nemůže osobně zúčastnit, protože musí v Praze bojovat s homosexuály. Potom kněz sdělil, že bude sloužit speciální staročeskou mši. Dál už mu nikdo nerozuměl, protože začal mluvit latinsky. Kdy mají stát a kdy sedět hádali vlastenci podle nejvyššího muže v první řadě, což byl bohužel ležící Jakl. Kázání bylo naštěstí opět v češtině a tak si mohli zúčastnění poslechnout krásná slova o tradiční rodině, lásce k bližnímu a hořící hranici pro LGBT komunitu. K této slavnostní mši zvolil kněz přijímání pod obojí – tedy chléb i víno. Bohužel víno v kalichu došlo už po prvním přijímajícím a tak se muselo otevřít několik dalších láhví mešního vína. Někteří věřící se dokonce obsloužili sami. Na závěr pak kněz slavnostně požehnal vlastencům jejich motorky a facebookové účty.

Další na programu byla panelová diskuze na téma Vlastenectví – morálka – sex. Diskuzi otevřel další člověk v uniformě, tentokrát z bitvy u Slavkova. „Jmenuji se Ivo Gec a jsem vrchní velitel domobrany ve Vlkově pod Oškobrhem. Jenom dnes ráno jsem napočítal dvanáct letadel s chemtrails. Zachází to tak daleko, že nám to svinstvo na hlavu sypou už i parašutisti, paraglaidisti a někdy i kominíci. Po těch všech se dá naštěstí střílet. CIA se snaží přeprogramovat náš mozek na dálku pomocí radiových vln odražených od Měsíce a zesílených našimi mikrovlnkami. Střílejte i do mikrovlnek! Musíme se bránit, už jsou tady. Včera se mě na cestě snažil vybrzdit jeden cyklista. Z hlediska vyššího principu mravního vražda cyklisty není zločinem!“ Poté si vzal slovo sociolog Hampl, který se snažil mírnit slova svého předřečníka: „Myslím, že jsme všichni pochopili, že nejde o výzvu k násilí.“ Odpovědí mu byla dávka z lehkého kulometu nad hlavou.

Podle Jiřího Kobzy z SPD je televizní program České televize Déčko stejně nebezpečný jako otevřená mikrovlnka. Ve školách vládne sluníčková nálada zhusta podporovaná podezřelými neziskovkami, zhusta podporovanými Sorosem, Klusem a německým zeleným chalífátem. Malé děti jsou pak zhýčkané, nemlátí se mezi sebou jako dřív a neříkají si vtipy o cigánech a židech. Nakonec ještě všechny varoval před opuštěnými náložemi v metru a předal slovo Jaroslavu Foldynovi. Ten na pódium vystoupil pouze v úzkých plavkách, aby všem ukázal, jak má vypadat správný bílý heterosexuální muž. „Už se nechci dívat na holé zadky teploušů v Praze! Stokrát raději se budu raději dívat na vaše holé zadky!“ burácel za nadšeného potlesku všech diváků. Ladislav Jakl pro změnu všem vylíčil, kdo všechno ho v poslední době zmlátil a na kolenou prosil účastníky, ať už ho nechají na pokoji.

V tu chvíli začalo pršet a vypuklo všeobecné zděšení. „Už jsou tady!“ křičel velitel domobrany a zahájil palbu do kapek deště. Zpětný náraz ho odhodil na sloupek podpírající střechu pódia, která se zřítila na Jakla. Velitele odhodila do kaluže, ve které se začal topit. Několik uniformovaných vlastenců se ho rozhodlo zachránit a v hustém dešti se pro něj začali plazit. Kobza v panice naskočil do svého BMW a obratným manévrem se mu podařilo převrátit všechny motorky nočních vlků a nacouvat z parkoviště přímo do zdi zámku. Ostatní hosté se schovali pod připravené stany a se zájmem sledovali, jak se několik členů domobrany válí v kaluži a křičí. Nakonec vypadla elektrika a první setkání vlastenců skončilo. Budeme se těšit na další.

5 Komentáře

  1. Krásné zhodnocení krásné akce.
    Rád bych se ještě dočetl, čemu se na srazu věnovali pánové Kuras a Bašta.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.