Gondíkovci zrušeni

Televize Nova narychlo zrušila nedělní diskusní pořad Rady ptáka Loskutáka, který měl být poslední se sourozenci Gondíky. Důvodem jsou spekulace o údajné podpoře volební kampaně sourozenců do Europarlamentu, za stranu Nezávislých kosodřevin. „Zrušením Loskutáka jsme tuto neděli jasně vyvrátili spekulace o nějaké pochybné podpoře našich bezvadných a prvotřídních moderátorů. Troufnu si říci, že v historii lidové zábavy jde o nejúspěšnější baviče vůbec. Třeba jejich silvestrovský skeč Manželská hádka – no o sto procent lepší, než Bohdalka s Menšíkem, kteří ho trapně napodobovali před 25 lety,“ vysvětluje mluvčí Novy Dan Plovajko.

Adélu zrušení Loskutáka osobně mrzí: „Měli jsme tam hezké pěstování rajčat v beztížném stavu, elektrický ohradník pro čerstvě vylíhlá kuřátka a nějaké ty kosodřeviny. Silné a nezávislé.“ Její bratr jde ve smutku ještě dál: „Nevím, zda jsme se rozhodli pro dobrou věc. Ukončením Loskutáka jsme právě spáchali komerční sebevraždu. A to nemluvím o mé prvotřídní reportáži z celostátního kola napodobování kraslic. Letos to vyhrál takový hubeňour s namalovaným obličejem. No to byla sranda, kam se hrabou Monty Pythoni.“

Zrušení pořadu potvrdil i Přemek Podlaha, který si měl jako special guest star uvést vlastní příspěvek o nejnovějším trendu v porodnictví – tzv. porod ve vaně s vypuštěnou vodou. „Vodu napouštíme až na závěr, když se umývá podlaha. Strašně praktické. No nic no, škoda,“ posmrkl si Přemek do kapesníku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.