Další policista kradl

Vysoký důstojník chebské kriminálky menšího vzrůstu Václav M. musí nyní vysvětlovat, proč minulou sobotu utekl ostraze obchodního domu, kde ho zachytila bezpečnostní kamera, jak si tajně strká pod bundu obrovskou lednici Calex i s přídavným mrazákem. Kolem pokladen pak prošel bez placení a ještě se na pokladní křivě usmál. Smích ho přešel v okamžiku, kdy k němu přistoupil zaměstnanec bezpečnostní agentury a požádal, aby mu okamžitě ledničku předal a rychle se ztratil, než ho přejde dobrá nálada.

Úředník se nejprve na ostrahu vytahoval a tvrdil, že pod bundou nemá nic nemá. Bylo to ovšem hodně krátkozraké tvrzení, pod bundu se mu totiž vlezla pouze přívodní elektrická šňůra a kousek předních dvířek. I po tomto upozornění však nedošlo ke kýžené spolupráci a pan Václav stále tvrdil, že pod bundou nic nemá. Pracovníci ostrahy mu tedy přehráli videonahrávku, na které se zadržený nenápadně potuluje kolem regálu s elektrickými spotřebiči, dělá, jako že tam vůbec není, a v okamžiku, kdy se prodavačka zohýbá pro viditelně podstrčený padesátník, se snaží v rychlosti si pod bundu narvat dvoumetrovou lednici.

To ale, bohužel, nebylo vše. Kamera zachytila jeho vítězný úsměv, když se mu to podařilo, spolu s vyděšeným obličejem prodavačky, která ho celých dvacet minut sledovala. Pan Václav pak ihned odešel a cestu k pokladně si razil oddělením televizorů. Tam se, zjevně pod vlivem předchozího úspěchu, zastavil u 70 palcového televizoru Panasonic a snažil si ho nenápadně strčit do kapsy. V obou kapsách už měl ale po třech rychlovarných konvicích a nějaké žehličky, tudíž úspěch tentokrát neslavil. Ještě se naposledy na televizi zálibně podíval a teprve pak s konečnou platností zamířil k pokladnám.

Protože pracovníci bezpečnostní agentury mají k násilí daleko, vyprovodili pana Stanislava na parkoviště, kde mu morseovkou vyťukali obušky do hlavy sdělení, že jeho případ bude předán policii a kazeta bude poslána do pořadu Natoč to, kde s ní hodlají vyhrát videokameru. Načež posadili zloděje do auta a rozjeli mu ho proti stromu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.