Domácí
Vložil Petr Tomšů 16. 6. 2011

12:42 – na tomto místě on-line reportáž končí, jediný reportér tohoto plátku se zhroutil a serveru to hrozí každou chvíli. Děkuji za pozornost a děkuji také stávkujícím.

12:35 – náměstek primátora pro dopravu Karel Březina si libuje: „Uspořili jsme na mzdách. To si dáme do prémií!

12:26 – Václav Klaus smutně chodí po zahradě s Pohlreichem kolem svého grilu a lituje, že musel zrušit svou dnešní narozeninovou party: „Taková to mohla být krása, chtěl jsem ugrilovat uzené z Lidlu.“ Šéf Pohlreich si začal rvát zbytek vlasů ze zad.

12:15 – vypadá to, že se demonstrace chýlí ke konci. Velitelé odboráři děkují lidem za účast a rozhazují do davu režijky, stravenky a paličky od bicích. Část demonstrantů ještě požaduje elektrické křeslo pro premiéra Nečase, ale posléze se nechají ukolébat slibem, že si něco musí nechat i na příště.

12:00 – u ministerstva financí se ministr Kalousek se ocitl pod palbou potravin. Reportérce iDNES se podařilo identifikovat rajčata a vejce, ředkvičky ani kedluben nepoznala. Ministr uhodnul ještě květák a těsně před hospitalizací i zavařenou kukuřici v konzervě.

11:55 – nestávkující řidička Zuzana Kostková popsala hrůzné zážitky z depa: „Já…já jsem prošla kolem nich a oni mě… promiňte, to nejde ani popsat… oni mě nepozdravili.

11:50 – Miroslav Kalousek byl zřejmě zpracován dokonale, nezbylo po něm ani stopy a demonstranti se vydávají směrem k úřadu vlády. Je čas oběda.

11:41 – jedna z demonstrujících, která si předtím vykřičela hlasivky u hesla „Kalousku polez ven!“, teď komentuje ministrův příchod značně v šoku: „On má ještě drzost se tady objevit!

11:35 – ministra financí Kalousek vyšel z budovy v doprovodu dvou policistů. Dav propukl v jásot v domnění, že byl konečně zatčen. Bohužel šlo pouze o ochranku.

11:25 – z balkonu domu na Újezdě průvodu kyne mladý muž v obleku. Pověsil transparent „Odboráři, běžte do práce“. Demonstranti nelenili a pověsili mladého muže v obleku vedle transparentu.

11:09 – demonstranti vyzývají ministra Kalouska, aby vyšel ven, s rukama za hlavou tak, aby na ně bylo vidět. Další pokyny jsou nejasné. Někteří požadují, aby si lehnul na zem a roztáhnul nohy, jiní by raději stříleli okamžitě.

10:58 – průvod se blíží k ministerstvu financí. Demonstranti vztyčují katapulty a žebříky, u jedné zdi vzniká improvizované popraviště.

10:48 – poslanci se začínají probouzet. Poslance VV Viktora Paggia přinesla do Sněmovny jeho přítelkyně, jeho kolega Petr Skokan přijel na kozím dechu. „Jedu až z Vladivostoku,“ volal na poflakující se novináře. „Hezké počasí, příjemná procházka, já jsem spokojený,“ svěřil se novinářům premiér Nečas, kterého přivlekli dva dobrovolníci. „Našli jsme ho 100 metrů od domova. Už nemohl,“ uvedli vše na správnou míru.

10:32 – odboráři zvažují, že přece jen vyrazí na Pražský hrad. Prezident je vzápětí upozornil, že soukromá oslava je jen pro zvané. Odborářům je to líto.

10:25 – pražský radní pro dopravu Karel Březina (ČSSD) upřesnil, že po Praze jezdí třetina tramvaje: „Je to sedadlo s vyděšeným řidičem a ještě asi pět sedáků za ním a pes na obojku. Zbytek chybí. Já nevím, kde to je.

10:20 – regionální rada ČMKOS svolal své ultras příznivce před schody na nádraží a ti se tam teď mezi sebou mydlí. Zasahovat musí antikonfliktní tým, který mezi ně hází drobné mince.

10:16 – uzavření pražského metra se nelíbilo muži na I.P. Pavlova. Posilněn 2,9 promilemi alkoholu se vyzbrojil popelnicí a rozbil skleněnou tabuli u vchodu. Po jeho zadržení a identifikaci vyšlo najevo, že jde o jednoho z odborářů, který se potřeboval dostat do XXX Lutz ta-ta-ta-ta

10:08 – dopravní komplikace v Praze prakticky nejsou. S pomalým pohybem musí počítat řidiči v Žitné ulici, která je do kopce.

10:05 – pražský primátor Bohuslav Svoboda odhadl počet demonstrantů na zhruba pět. Velitel odborů na 5 miliónů.

10:00 – „Nejsem ďábel. To je druhá nejmocnější bytost ve vesmíru. To byste mě trošku podcenili,“ vzkázal odborům ministr financí Miroslav Kalousek a stvořil další reformu.

9:50 – „Doprava je v naprostém klidu. Kromě ní jsme řešili jen jediný konflikt, slovní rozepři mezi stávkujícím a protistranou. Oba na místě zastřelili členové antikonfliktního týmu, popravu nařídil prezident,“ řekla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

9:35 – server Strach.cz se potýká s vážnými výpadky, o jeho zablokování stojí jak odboráři, tak i vláda Petra Nečase.

9:33 – podle pražského primátora Svobody v metropoli nevznikla krizová situace. "Metro sice nejezdí, ale máme tam chlapa, co to tam nějak řeší. Situaci zvládáme s přehledem.

9:14 – při projevech na demonstraci už zaznělo 1 025 688 x slovo Kalousek, následováno 1 025 688 x slovem zloděj / zlodějský a padák VTP100

9:06 – poslanec Jiří Paroubek se probudil a poskytnul z koupelny první rozhovor své manželce. Na další se můžeme těšit.

8:59 – v devět hodin by měli všichni odboráři vyrazit na Malou stranu. Hygienická stanice hlavního města Prahy vyhlásila krizový stav.

8:52 – v Ústí nad Labem objevili dalších 20 stávkujících montérů na dílnách. Po chvilce šetření se ukázalo, že šlo o běžný a nikoliv protestní spánek.

8:42 – na Kubánské náměstí jsou v plném proudu farmářské trhy, stávka nestávka. Jeden z odborářů se diví, jak je možné, že zrovna Kuba jejich protesty nepodporuje. Při koupi štangle lovečáku se dožaduje jeho znárodnění.

8:35 – někteří obyvatelé hlavního města nemají pro demonstranty pochopení a ukazují jim špatný směr. Jeden dav odborářů tak před chvílí opustil Prahu výpadovkou na D1, zatímco hned několik proudů demonstrujících se začalo brodit někam směrem k Tróji.

8:29 – průvod demonstrantů před sebou valí vozovou hradbu z balíků slámy a dřevěných větví, kolem kterých mlsně krouží chovatelé terarijních zvířat

8:15 – problémy začínají dělat i davy novinářů, které ucpávají cesty a nahánějí odboráře.

8:06 – policii dělají starosti přemnožení cyklisté. „Asi je budeme střílet,“ krčí rameny jeden z nich.

8:03 – odboráři se dávají do pohybu. V Ostravě zahlédli zhruba dvě stovky odborářů. Při pokusu o rozhovor se bohužel rozutekly. V Praze je v ulicích přes sto odborářů a policejní hlídka hlásí, že jsou ozbrojeni 20 kilotunovým megafonem.

7:59 – z pražských Modřan přepravuje cestující do centra náhradní lodní doprava. „Jede nás patnáct v celé lodi: dvanáct novinářů, dva nezaměstnaní a opilý kapitán,“ hlásí z paluby reportér iDNES.cz.

7:39 – šéf Dopravního podniku v Praze Martin Dvořák hlásí uličky hanby na pracovištích, kterými musí projít nestávkující zaměstnanci: „I já jsem si jednou prošel. Dostal jsem tři tatranky.

7:38 – první obrovská zácpa se tvoří na cyklostezce pod Vyšehradským tunelem. Cyklisté buď stojí nebo popojíždějí krokem, navzájem na sebe cinkají zvonečky a hasiči jim rozdávají deky.

7:20 – pražský Dopravní podnik rozesílá řidičům následující SMS: "Děkujeme všem, kteří nestávkují. Prosíme stávkující zaměstnance, aby se zítra dostavili na personální oddělení k odebrání poukazu na dovolenou.

7:03 – do Prahy dorazilo z Mostu rypadlo se 42 horníky. Další rypadlo se blíží tunelem Blanka.

6:57 – podle zaručeného svědectví čtenářky iDNES byla u motolské nemocnice viděna černá tramvaj, kterou řídil kostlivec.
 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks

Tags: , , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (45 hlasů, průměr 4.84 z 5)
Načítám ... Načítám ...
73,924 přečtení

130 komentářů k “Stávka v dopravě ON-LINE”

 1. JS napsal:

  Lajky lajk.

 2. Joey napsal:

  MUPY MUP

 3. Noby napsal:

  Palec nahoru, bavím se!

 4. Hela napsal:

  Taky, bavim se, palec nahoru ! :-)

 5. Lucka napsal:

  palec nahoru :)

 6. Joey napsal:

  V Brně navzory včerejší dohodě primátora Romana Onderky (ČSSD) s odboráři nevyjelo metro. „Vůbec to nechápu, slíbili mi, že jej nezablokují“, postěžoval si primátor.

  • Lukáš napsal:

   Vynikající a aktuální informace :)

  • hanka napsal:

   V Brně navzory včerejší dohodě primátora Romana Onderky (ČSSD) s odboráři nevyjelo metro. „Vůbec to nechápu, slíbili mi, že jej nezablokují“, postěžoval si primátor.....­..........tak jak ? Joooo to jsou ty sliby hi hi..Česani byli odjakživa „obojetný“ kam vítr tam plášť ..co kdyby šlápli do něčeho a umazali se..:))

 7. Joey napsal:

  9:08 Odbory hackerů odstavili provoz serveru strach.cz. „Začínám mít strach,“ svěřila se idnes paní Věra Pohlová, 72 let, důchodkyně.

 8. Hagen napsal:

  9:17 Aktuální zpravodajství z Brna: I přes výpadek brněnského metra zůstala dopravní obslužnost města alespoň částečně zachována. Díky stávkujícím dispečerům nepronikla mezi řidice informace, že se o půlnoci zavírají vozovny. Nyní krouží po městě odhadem 17 šalin a 13 trolejbusů a marně hledají místo k zaparkování.

 9. mad sheep napsal:

  Jedine objektivni zpravodajstvi. Dekuji

 10. Hagen napsal:

  9:35 Aktuální zpravodajství z Brna: Odborářská blokáda velkého městského okruhu se doposud minula účinkem. Dav několika desítek odborářů, posilněných levnou výčepní lihovinou, začal blokovat oba dva tunely Dobrovského. Brňané zatím neměli odvahu demonstrantům sdělit, že tunely stále nejsou dokončené.

 11. Zavadil Zavřel Dufek napsal:

  Vaše informace jsou zavádějící! Žitná je z kopce!

 12. Barťas napsal:

  Trapáci. měli by Vám tu stránku zablokovat.

  • Henry napsal:

   Souhlas ! Jestli se vám nelíbí vládní reformy, jeďte na dovolenou do Řecka.

   • Petra napsal:

    Škoda jen že i přez reformy pukud vládu necháme dopadneme stejně jako řecky. Reformy jsou potřeba jenže tihle si prachy nastrkaji do kapes.

    • Dira napsal:

     Petra je ukázkový případ toho, jak málo peněz proudí do školství.

     • Anonymní napsal:

      svata pravda.. Jenom kdyby stavkovali 1) lidi, kteri nejsou placeni z dani a 2) kdyby meli nejaky rozumny pozadavky.. Oddelit penize na duchody od rozpoctu a nechat na ne prasit a devalvovat.. jen tak dal! Ono jich na ty duchody pak urcite bude cim dal vic..!

  • Roman Menc napsal:

   Kdo netahne s nami, tahne proti nam, budeme cenzurovat…trochu socialisticke praktiky ze 48 osmu roku mr. Bartas ze…

   • pozorovatel napsal:

    Romane, tak se tak nehněvej na soudruha Barťase, je to jistě dobrý straník :D

 13. Karlík napsal:

  Já chcípnu :-)))))

 14. Jerome napsal:

  This made my day :)

 15. Ales napsal:

  bomba, diky :-D

 16. Zavadil Zavřel Dufek napsal:

  Jakýsi samozvaný pravicový aktivista provokoval z balkonu malostranského paláce naše soudruhy drzými slovy „Odboráři, jděte do práce!“. Takový útok na naše lidská práva nenecháme bez odpovědi a podáme stížnost k Ústavnímu soudu!

 17. Mr.G napsal:

  11:26 do stávky se po probuzení přidává i většina nezaměstnaných, strach o hospodářské dopady roste, bary a herny krachují.

 18. Lotr napsal:

  Luxus, málem sem si ucvrnk do kaťat:-)))

 19. Agnus napsal:

  :-) super, lepší než realita. Ta je poněkud nudná :-)

 20. DJManas napsal:

  Diky chlape, takhle sem se uz dlouho nepobavil :)

 21. IRC Pardubice napsal:

  Tenhle report, to je VELIKÁ krása :)

 22. app napsal:

  Milí odboráři, díky, díky, díky!!!
  Vděčíme vám za nový článek na strachu!!!

  Drobné díky samozřejmě i autorovi, který použil známé dvojkombinace ctrl+C a ctrl+V a vypíchl nejdůležitější okamžiky z internetového zpravodajství ;-)

 23. Petr napsal:

  To je bomba! :D

 24. bob napsal:

  Naprosto geniální komentáře!!!!!

 25. Michal napsal:

  aktuálně z Poděbrad:
  Tým odborářů: na 6. jamce 3 pod par!

 26. Tomáš napsal:

  Naprosto úžasný, takhle jsem se už dlouho nebavil. :-D

 27. sam napsal:

  super, jenom mi chybi zpravodajstvi z prubehu golfoveho turnaje
  at je zastoupen i sport, jak ve spravnem zpravodajstvi
   :)

 28. Thrawn napsal:

  Blokádu depa Olomouckých tramvají se po neúspěchu policie podařilo rozehnat místnímu důchodci Tadeáši S. Pan S, notně posilněný smaženými Loštickýmy tvarůžky a pivem Ambrosius byl policíí využit proti odborářům jako řízený zdroj slzného plynu.
  Počet obětí z řad civilistů se doposud nepodařilo zjistit.

 29. S474N napsal:

  Blokádu depa Olomouckých tramvají se po neúspěchu policie podařilo rozehnat místnímu důchodci Tadeáši S. Pan S, notně posilněný smaženými Loštickýmy tvarůžky a pivem Ambrosius byl policíí využit proti odborářům jako řízený zdroj slzného plynu.

 30. Joey napsal:

  Stávkující odboráři pokřikují na smutné domy různá hesla. Prozatím nejoblíbenější je „Chceme právo na práci!“

 31. S474N napsal:

  Stávkující odboráři u vozovny Strašnice se baví tím, že přehazují výhybky směrem do vozovny, aby řidič tramvaje musel vystoupit a ručně ji přehodit zpět. Jeden z řidičů ke svým stávkujícím kolegům pouze poznamenal: „Ještě provokujete, bando líná,“ a jel dál.

 32. Online hry napsal:

  Skvěle se bavím, díky za opravdu vyvážené a necenzurované zpravodajství :)

 33. MUDr. Mstibor Háborů napsal:

  To je geniální, díky!

 34. Johanka napsal:

  11:06
  Na okraji průvodu v Praze se skupina seniorů pustila do hádky poté, co jedna důchodkyně řekla do očí dvěma dámám, že je spokojena se svou penzí. (zdroj: idnes.cz)

 35. Jarka napsal:

  děkuji, pobavilo mě to

 36. Manas napsal:

  12:00 Městské policii se podařilo legitimovat diverzanta rozhazujícího napínáčky na cyklostezce na Masarykově nábřeží. Je to majitel firmy Gumárny Zubří, a.s.

 37. Vojta Bednář napsal:

  Dlooouho jsem se takhle nezasmál, díky :-). Jdu si někoho zavolat aby mě posbíral z podlahy…

 38. JoseBenes napsal:

  12:16 Na kole nasedl pro dnešek i Aleš Trpišovský – ovšem s tím, že bude ostatní cyklisty nemilosrdně vybržďovat. (zdroj Idnes)

 39. Soldy napsal:

  Mega =)))

 40. stary_mrzout napsal:

  Luxus, děkuji za zpravodajství:)

 41. vgen napsal:

  Sem zvedavej, kolik citaci z tohoto ublognuti se objevi v oficialnich mediich jako skutecne zpravodajstvi.

  • bliblob napsal:

   tak na iDnes už se objevily 2 citace z Twitteru, které původně citují strach.cz (o zatčeném Kalouskovi a „Kalousku polez ven“)… fakt by mě zajímalo, jestli to na iDnes nepochopili, že jde o (výstižný, ale stejně) vtip? a nebo pochopili? tak pak nechápu já, proč seriózní médium zveřejňuje mystifikační vtipy?

 42. Martin Pohlreich napsal:

  Šéf se jmenuje Pohlreich :-)

 43. Kačka Sheepy napsal:

  Díky moc, fakt jsem se s maminou pobavila :))

 44. Grete napsal:

  Skvostné, díky, díky!

 45. Mára napsal:

  se gebim celej den dííííky !!!

 46. Josef K. napsal:

  Luxusní, jenom malý detail – v Žitné se jezdí směrem dolů, Ječná má provoz do kopce. Ale jinak vynikající! ;-)

 47. _ksilt napsal:

  Masakr ! :-) Bavim se primo kralovsky.

 48. Olvice napsal:

  Dobře napsané, od srdce jsem se zasmála. :)

 49. rouwi napsal:

  Bylo to moc dobre, dekujeme za povzneseni nalady v praci :D

 50. Pavel napsal:

  Ahoj,

  mám tě rád a jsem rád, že to tu ožilo, ale pokud chápu poslední větu správně, tak dnes stojím na druhé straně barikády.
  Opravdu nejsem nadšený, že odbory bojují za „má práva“, já se je o to neprosil. Jejich argumenty by mi přišly zajímavější, kdyby nesloužili jen jako páka jedné politické strany proti jiné.

  P

 51. Pobavilo, děkujeme :). Dokonce jsme na vás odkázali z našich fanouškovských stránek Nemameradiviry.cz na Facebooku.

 52. Tterry napsal:

  Díky za zpestření ;-)

 53. Robert Němec napsal:

  Skvělé, skvělé. Blahopřeji a je škoda, že již končíte (pro dnešek). :-(

 54. aljav napsal:

  diky :-D

 55. Tean napsal:

  Hahááááááááá
  Skvělé, díky za pobavení :)

 56. mydyingbride napsal:

  Takhle dobře jsem se už dlouho nezasmál. Díky!

 57. Věra napsal:

  naprosto dokonalé ;) děkuji, že jste mi zpříjemnili dnešní den ;)

 58. kolemjdouci napsal:

  no, četl jsem i vtipnější, ale nebylo to špatné, taky jsem se pobavil

 59. pozorovatel napsal:

  takhle jsem se dlouho nepobavil… mazec. Díky za omlazovací kůru :D

 60. Vena napsal:

  Vyborny .. drobna korekturka, do kopce je Jecna…

 61. Dave napsal:

  perfektní! stím by si mohl jít do Na stojáka!

 62. evka napsal:

  boží!!!!!

 63. Anonymní napsal:

  Odboráře naštvalo vystoupení ministra financí Kalouska na jejich demonstraci. Podle odborových předáků Kalousek provokoval, když se vydal proti proudu pochodu. „Některé kolegy se slabší orientací dost zmátl a ti se vydali směrem zpět na Palackého náměstí“, postěžoval si předák Luboš Pomajbík.
  Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/odbo.....domaci_wlk

  • Anonymní napsal:

   Tak nakonec idnes jeste vtipnejsi (on je Kalousek asi nejaky erotoman nebo co)…

   Podle odborových předáků Kalousek provokoval, když se vydal proti proudu pochodu. „Čekali jsme provokatéry, ale nikdy by nás nenapadlo, že jím bude ministr financí Kalousek. Šel uprostřed silnice proti davu. Byli jsme rádi, že jsme odtamtud dostali ženy, protože to tam bylo opravdu nebezpečné,“ řekl šéf odborového svazu horníků Jan Sábel.
   Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/vite.....domaci_wlk

 64. Jarka napsal:

  Naprosta pecka Petre!!! Vsichni v praci se bavime. Oba palce nahoru :)))

 65. pecen napsal:

  hahaha pobavili !))))))

 66. Stepan napsal:

  Jednoznačně nejpovedenější satira dnešního dne!

 67. jm napsal:

  Veliký výkon, bravo:-))

 68. Lokoman napsal:

  Hodně vostře tohle je minimálně na nějakou cenu :D Dost jsem se pobavil dik.

 69. Josefina napsal:

  Sleduju celý den bláboly odborářů a jejich agresívní výkřiky a přemýšlím, jestli ještě někomu z Vás, kromě mě, připomínají podobná shromáždění (našim generacím známá sice už jen z dobových dokumentů) z roku 1947 a 1948. Kdy pěst dělnické třídy hrozila těm hnusným zlým kapitalistům a v roce 1948 dopadla. A jestli Vás přitom taky mrazí. Za reportáž děkuju. Konečně mě něco rozesmálo. J.

 70. Pavel napsal:

  Autor je bůh!
  Dlouho jsem se tak nepobavil. Super nápad.

 71. olina napsal:

  už si to čtu potřetí a pořád řvu smíchy, to se neochodí!!

 72. lahvon napsal:

  Kvalitní česká konkurence pro web . :)

  Pobavil jsem se jak už dlouho ne.

 73. mad4 napsal:

  Stávková vlna konečně dorazila i na východ republiky. Ve Tvarožné Lhotě se ke stávkujícím odborářům připojil důchodce Šráček, který zablokoval silnici od pekárny k trafačce. Na svou blokádu připravoval spoluobčany dlouho dopředu slovy: „Já se na to vys…u !!!“
  (zdroj: agentura iZítra)

 74. Královnička Vesmíru napsal:

  Exkluzivní zpravodajství! Díky za pobavení. :)

 75. Bohuš napsal:

  V Brně není metro, ne? to je jen v Praze a v Bratislavě!!!

 76. Dcom napsal:

  Nemá chybu :-DDD

 77. Vašek napsal:

  Super – už jsem se dlouho tak nepobavil – posílám odkaz dál…

 78. krteczek napsal:

  dost jsem se pobavil… díky

  PS: Metro je jen v Praze. Brno ani Bratislava metro nemá. V Ostravě se uvažuje o otevření starých šachet na úrovni prvních pater a jejich vzájemném propojení. Tím by vzniklo metro s minimálními náklady na výstavbu. Průser je jen v tom, že by to bylo tak levné, že se do toho nikomu nechce.

  • Moonby napsal:

   Brno své Metro samozřejmě má a jede tam daleko lepší muzika než techno-rytmy ta-dam-ta-dam v Praze :)

 79. Daniel M napsal:

  Pecka, pecka :)

 80. Český Jan napsal:

  Hrdina dnešního dne.
  Všemi milovaný, sympatický ministr financí Kalousek, etalon to čestnosti, poctivosti a sociálního cítění, veden nejčistšími úmysly se rozhodl vyjít dnešní demonstraci v ústrety ze dveří svého úřadu. Jelikož si nebyl jistý náklonností všech účastníků, toto jeho po ránu svému okolí prezentované rozhodnutí pro jistotu zabezpečovalo kromě příslušníků jeho osobní ochranky na dvacet kriminalistů v civilu, venku hlídkující uniformovaní policisté a v nedalekém Úřadě vlády připravená jednotka zásahových těžkooděnců. Ten dobrý muž nechtěl nic víc, než k účastníkům pronést několik hřejivých slov a dodat jim naději na lepší příští. Kromě svých ochránců obklopen ještě klubkem novinářů dychtivých jeho moudrých slov se dostal asi deset metrů od dveří úřadu. Jeho lidumilný úmysl však nechápající dav ho ke škodě historie nenechal souvisle promluvit a za doprovodného svistu snad rajčat, snad mandarinek. jej vrátil bez újmy na jeho tělesné schránce nazpět do nitra budovy. Klasik by řekl:Vot geroj! (mj.použit zdroj Novinky 16.6.2011 16.20 hod.)

 81. Vašek Valášek napsal:

  16:56 Zahraniční turisté zvyklí přestupovat na českých drahách zatím stávku nezaznamenali, pořád si myslí, že jde o běžné zpoždění…

 82. DanP napsal:

  Skvělé… moc jsem se pobavil … ;)

 83. paul napsal:

  paráda :-) nemá chybu!

 84. Petr Jeník napsal:

  Mrzí mě, že jsem si dnes nechal zkazit náladu jinými zpravodajskými portály a na tento narazil až teď s velký zpožděním.
  Mohl jsem mít veselejší den od samého rána.
  Díky – super čtení. Pohlreich se zbytkem vlasů na zádech mě na závěr totálně rozbil.
  Rozhodně si tě dávám do RSS čtečky.

 85. Dominika napsal:

  Díky. Teď už mi ani nevadí, že jsem šla domů pět hodin :D

 86. FairyLand napsal:

  Petře, jsi slavný, píše se o tobě dokonce v článku na Novinkách! :-D

  http://www.no­vinky.cz/doma­.....st­alo-se

 87. Maggie napsal:

  Tak tímhle se tento server jistě profláknul, Novinky.cz a další… jen my sdílíme min. se 2.500 fanoušky­. SUPER!

 88. Pepi napsal:

  krásně jsem se zasmál… díky…

 89. Jirka napsal:

  Jakýsi mladík vyvěsil transparent: „Odboráři, běžte do práce“. Zřejmě příznivec sci-fi.

 90. Jirka napsal:

  Úřad vlády tímto děkuje za poskytnutou zeleninu, která jej zásobí vitamíny na cca 3 neděle. Nebo do další stávky.
  Občané Prahy tímto děkují odborům, neboť poprvé od zásahů páně Koukala v dopravě v centru, bylo Hlavní město Praha průjezdné.

 91. Proč má tak málo lidí gravatar? Jinak chválím, opravdu dobrý smysl pro humor :)

 92. MatyEU napsal:

  Velmi povedené – není nad to brát vše s humorem. Nechci nějak znevažovat úsilí odborů, ale jako dnes, jsem se letos ještě nezasmál. Síť je plná hodnocení dnešního dne a stojí to za to :-D

 93. majda napsal:

  od 8:06 nejsem schopna číst :DDD dočtu zítra :DD možná pozítří :DDD možná to budu dočítat do další dementní stávky :DD

 94. Lotr napsal:

  Odboráři Dufek a Pejša frustrovaní malou účastí svých oveček a nezájmem velké části obyval ČR podali na policejní služebně v Praze 2 trestní oznámení na neznámého pachatel s podezřením že jim někdo vytuneloval stávku.

 95. Romana Laura napsal:

  No to nemá prostě chybu! Jak vystižné ´=))))

 96. aleš007 napsal:

  výborně :o)
  shodou okolností jsem to dopoledne taky zaznamenával, pro případné zájemce zde:
  http://www.pis­mak.cz/index.p.....;id=386698

 97. Langer napsal:

  Kliknu na stránku a … boty od modrých sraček. Bože, tady je to samej intelektuál z Plzně.

 98. Max napsal:

  Paráda :-) nemá chybu!

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]