Domácí
Vložil Petr Tomšů 11. 1. 2008
Václav Klaus sportuje ČERVENEC 7. července soud v Johannesburgu rozhodl, že pustí na svobodu uprchlého podnikatele Radovana Krejčíře. Cestou od soudu ho sice nenápadně sledoval český agent BIS, tentokrát převlečený za agenta Muldera, ale ztratil ho na prvním přechodu pro chodce, kdy mu blikla červená.
8. července soukromá nadace Bernarda Webera vyhlásila v Lisabonu výsledky celosvětového hlasování o nových 7 divů světa. Zvítězila Velká čínská zeď těsně před Topolánkovým batohem a tady tímhle tím.
9. července získala americká společnost Boeing další trumf, nad svým evropským konkurentem Airbusem. Nový Boeing 787 Dreamliner má po dopadu na zem hořet až o čtyři hodiny déle, než jeho evropský protějšek. Což potvrdil i Jaroslav Tvrdík – jeden z nejznámějších leteckých expertů na světě.
19. července měl Jiří Dienstbier vnuknutí, že by se mohl stát příštím prezidentem České republiky. A protože o své volbě nepochybuje, nakoupil si již v předstihu větrové bonbóny, aby mu v prezidentském letadle neslehly uši. Svou přednost vidí především v nadstranickosti, neboť jeho strana Svobodní demokraté zkrachovala už dávno.
23. července se stát pustil do boje s ČSOB. Na její požadavek 1,7 miliardy korun odpověděl Kalousek protipožadavkem na 26,4 miliardy korun a jednu neprůstřelnou vestu, kterou si tam při dobývání IPB zapomněl jeden člen jednotky URNA.
24. července propustil Kaddáfí bulharské zdravotníky, kteří měli v Libyi nakazit několik pacientů vzteklinou, když je v noci tajně kousali do nohou. Údajně z frustrace z toho, že nemohou v tak svobodné zemi, jako je Libye, žít napořád.
24. července se premiérovi z ničeho nic narodil nemanželský syn Nicolas Topolánek. Premiér byl přítomen porodu a během něj vyhodil tři doktory, dva primáře a neustále požadoval nějakého Hrušku. Uklidnil se až když mu přišel domluvit Ladislav Chudík.


SRPEN 13. srpna varovali mediální experti Petru Kováčovou před známostí se šéfem ČSSD Jiřím Paroubkem, mohlo by jí to prý uškodit při hledání práce, až ji z té současné vyhodí. Naopak Paroubkovi mediální poradci v čele s Škromachem svému šéfovi do jednoho závidí.
13. srpna se v Česku roznesla fáma, že ministr Bursík zahynul v Pákistánu, při výstupu na horu Gašerbrum. Další verze zasadila Bursíkovu smrt už blíže, na Slovensko, zatímco druhý den se mělo vše odehrát v Himalájích, kde měl prý Bursík hledat ztraceného Béma. K večeru už byl nedočkavý vůdce opozice Jiří Paroubek tak vynervovaný, že všem veřejně slíbil, že „kdyby to ten zelený mužík náhodou přežil, zabiju ho osobně už na nádraží.
14. srpna musel americký výrobce hraček Mattel stáhnout z prodeje další miliony hraček vyrobených v Číně. Gel ve vlasech Kena obsahoval až příliš mnoho uranové rudy a v základech růžového domečku Barbie odhalila kontrola dětské kosti.
17. srpna poslala redakce zpravodajského serveru iHned svým čtenářům netypickou textovku: „Paroubek se posral.“ Daniel Dočekal z iHned se všem omluvil chabou výmluvou, že šlo o chybu slovníku T9, původní text měl znít totiž „Paroubek se postaral.“ Nicméně jako pokání slíbil druhý den rozeslat doplňující text: „Topolánek se poblil.“ IHned se tímto vyhouplo do čela žebříčku nejobjektivnějších zpravodajských webů.


ZÁŘÍ 11. září Rusko úspěšně vyzkoušelo novou vakuovou bombu, jejíž účinky jsou srovnatelné s atomovou explozí. Jako důkaz ruské ministerstvo obrany předložilo filmové záběry této exploze. Nicméně filmoví kritici jsou skeptičtí. Za všechny Mirka Spáčilová: „Když Rusáci použili záběry z Titaniku, aby tím dokázali, že jim patří dno Severního ledového oceánu, dalo se to brát jako trošku nezávislá komedie. Ovšem sestříhat film Den poté a vydávat to za úspěch ruského zbrojního průmyslu… Kam se hrabe Troška.
12. září se rozvedl šéf ČSSD Jiří Paroubek. Expremiér zůstal bez bytu, jeho úspory se tenčí a musí žít pouze z poslaneckého platu. Což mu nejedna rodina s pěti dětmi závidí.
17. září se téměř sto tisíc lidí zúčastnilo ankety Největší hrůza Česka. S přehledem vyhrál server strach.cz, s odstupem následovaný serverem vláda.cz a tou soutěží s kufry na Primě.
24. září se zjistilo, že bývalý premiér Stanislav Gross vlastní akcie v tržní ceně 300 miliónů korun. Původ tají, ale většinu prý našel doma pod postelí.
24. září vystoupil prezident Klaus na půdě s OSN s převratným projevem o globálním oteplování. Podle něj jde o zanedbatelný problém, jehož jediný vliv na ekonomiku bude mít pouze to, že si lidé přestanou kupovat čepice.
25. září přišla Topolánkova vláda o prvního ministra. Stala se jím ministryně školství Dana Kuchtová, která rezignovala kvůli nečerpaným fondům z EU. Bursík se Kuchtové okamžitě zastal, nicméně na oči mu už nesmí.
 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (29 hlasů, průměr 4.97 z 5)
Načítám ... Načítám ...
2,638 přečtení

4 komentářů k “Ročenka Strachu 2007 – III. kvartál”

 1. Pavel napsal:

  Což mu nejedna rodina s pěti dětmi závidí.

  Zabij mne. : )

 2. Karlucci napsal:

  „Gel ve vlasech Kena obsahoval až příliš mnoho uranové rudy“…

  ROFL :-))))

  luxusní !!!!

 3. nosarkin napsal:

  Bezvadný :-)) Jen tak dál, tydle stránky mi díky smíchu prodloužily život o několik měsíců !

 4. Roberto napsal:

  Mazec…ale autor jiný než parádní články neumí

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]