Domácí
Vložil Petr Tomšů 25. 8. 2000

I přes, mírně řečeno, totální a naprostý debakl operace olovo, se v temných kalištích zemanových poradců zrodil nový projekt podobného zaměření. Již jeho název “Operace hexakyanoželeznatan železnatý” napovídá, že jeho tvůrce musel prožít těžké dětství na okraji společnosti, během něhož ho rodiče pravidelně mlátili železnou tyčí po hlavě. Bohužel málo. Může ale jít i o osamělého chemika – analytika se silnou náklonností k železu. Nejspíše jde ale o úplně obyčejného idiota, jakých se to kolem premiéra jen hemží. Také chemický vzorec této podezřelé látky Fe4[Fe(CN)6]3 dává až příliš velký prostor fantazii, koho se asi bude dokument týkat.

Podle jednoho, zpravidla vyjímečně špatně, informovaného zdroje blízkého vládě, dokument obsahuje takové podrobnosti ze sexuálního života rodiny Fenclových, že by Rocco Sifredi po jeho přečtení začal okamžitě točit krátkometrážní snímky ze života mihule potoční. Další zdroj informací, ačkoliv trpěl nedostatečným přístupem k rovnováze a korektní výslovnosti, nás ubezpečil, že jde o pravičáckou provokaci a zároveň nás požádal o dvacku. Po obdržení tohoto obnosu se s ním dopotácel k zábradlí, přes které vzápětí přepadl a v trávě začal nahlas zpytovat svědomí.

Třetí zdroj, je jím samozřejmě vládní uklizečka Vlasta P., nám potvrdil domněnku, že je to celé nesmysl a nemá cenu tím ošoupávat klávesy na klávesnici. Tak jo.
 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr 4 z 5)
Načítám ... Načítám ...
1,245 přečtení

Jedinný komentář k “Poradci neskládají zbraně”

 1. Thíkian napsal:

  „Již jeho název “Operace hexakyanoželeznatan železnatý” napovídá, že jeho tvůrce musel prožít těžké dětství na okraji společnosti, během něhož ho rodiče pravidelně mlátili železnou tyčí po hlavě.(…) Nejspíše jde ale o úplně obyčejného idiota, jakých se to kolem premiéra jen hemží.“

  XDDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD­DDD

  Boha jeho, u toho se prostě nejde nesmát, to je něco neskutečnýho!

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]