OSOBNÍ
Vložil Petr Tomšů 18. 1. 2009

Vážení přátelé, sešlo se mi pár témat, ke kterým bych se tady rád vyjádřil. Tak za prvé je to Killbert. Když tohle píšu, má hodnocení 3.68, což je asi nejhorší hodnocení od dob, kdy jsem začínal chápat, že animovaný gif s krkajícím Homerem pod každým článkem nebude asi to pravé. No, trošku jsem si zapřeháněl, ale i tak je to slabota. Takže s Killbertem se asi rozloučíme, ale neodpustím si nezužitkovat ještě dalších pět z asi dvaceti už hotových epizod a pokusím se vybrat ty nejlepší. A tak se s ním ještě jednou naposledy tento týden setkáme. K těm prokletým Čtyřlístkům, co byste rádi – to ne, dělám si srandu, mám je celkem rád. Akorát někdy to jde líp a někdy se s tím trápím až nehorázně dlouho. Teď na jednom pracuju už týden a dopadne to asi tak, že půjde do koše. Ještě zabojuju.

Co mi ale dělá radost je Románek. Jeho poslední dva díly se vyšvihly na přední místa v hodnocení. Podle počtu návštěv odhaduju, že ho většina lidí vůbec nečte, chápu, ale těm, co ho čtou, se líbí a to mně ke spokojenosti stačí. Lepší, než ležet na dně šuplíku.

A neměl bych zapomenout na anketu Hláška roku 2008. Tu na celé čáře vyhrála ministryně Parkanová se svou ochotou pomoci Langerovi s řidiči na dálnici D1 svým bezpříkladným cynismem: „Můžeme je postřílet.“ Hláška získala šest bodů. O druhé místo se pak se třemi body dělí Špidla se svým absolutním sluchem na počítač, David Coulthard a jeho zhodnocení posledního závodu v kariéře a zemědělec Jaryn, který by raději na vlastní oči živého bobra a mrtvého Béma. Kupodivu se téměř neumístil můj favorit Červíček se svou odpovědí na otázku, co říká 13 mrtvým na silnicích za víkend: „Já je nezabil.“ Poučení pro příště? Méně hlášek a nezapomínat na Bobíka :) A to je tak pro dnešek všechno, jdu zkusit zachránit ten Čtyřlístek.

 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (17 hlasů, průměr 4.53 z 5)
Načítám ... Načítám ...
3,166 přečtení

16 komentářů k “Pár vět”

 1. zupr napsal:

  musim priznat, ze romanek taky nectu-je to takovy dlouhy a tak vselijak. nicmene proti gustu zadny disputat-necht si kazdy vybere co je mu blizsi.
  jinak ale ctu poctive vsechno:))
  M.

 2. David napsal:

  Já románek čtu! Moc se mi líbí:-) Taky se mi líbí Entropa Davida Černého, takže můj názor je už z podstaty menšinový a irelevantní.

 3. Jiřik napsal:

  Pár vět přijato :-) a když už budeš pracovat na Čtyřlístku, zkus ho poslat do Berouna…

 4. Petr Magnusek napsal:

  Románek je super… hořím nedočkavostí na co zase zbalí Dinnah Morgana :-)

 5. Fishbed-J napsal:

  Románek je super. Přečetl sem ho už v době kdy jsem strach objevil. Takže teď ho čtu jen občas :-)

 6. sqwert napsal:

  Románek zatím nečtu, čekám, až bude kompletní a pak si ho s radostí přečtu.

 7. alaba bum napsal:

  románek taky nečtu je moc dlouhej a chvílema se v něm ztrácím,což je škoda páč se tam vyskytujou dobrý hlody…ale jinak vše ostatní super,směle dál,i killbert je pro zasmání dobrej

 8. mari napsal:

  uplně bych killberta neodsuzovala, jako občasná vsuvka to nebude vůbec špatné.!

 9. Jiřik napsal:

  Taky si myslím. Jeho hodnocení nebylo nejhorší – bylo jen nejméně dobré a těch 3,68 bodu je také krásných. Až to klesne pod 2,5 bodu, pak teprve se můžeš odebrat do Berouna a uvažovat o tom, zda s Killbertem pokračovat…

 10. petrph napsal:

  Já románek čtu taky – mám dojem že jsem ho už kdysi někde četl – nevycházel už někde? Ale už jsem zapomněl jak to dopadlo a děj venkoncem taky , tak si to přečtu rád znova…

 11. hellowiin napsal:

  ad románek – někdy přečtu a je dobrej, to zase nemohu říct. ale jak už bylo řečeno, je strašlivě dlouhej a obvykle mi trvá několik dní, než se každým dílem prokoušu. ale jinak díky za všechno, co tu tvoříš.

 12. Bobo napsal:

  Anketu jsem prošvihl, ale „Já je nezabil.“ je moje oblíbená hláška :o))

 13. Petr Tomšů napsal:

  Pro fandy Románku pár informací – teď jsme zhruba v jedné čtvrtině příběhu a v přespříštím dvanáctém dílu nás čeká těžká erotika. Připravte si pytlíky!

 14. Kosta napsal:

  Bože, erotika s Dinah! To bude horší než exkurze do čističky odpadních vod!

  Mimochodem románek vždy shltnu na posezení. A podle mě Killbert není nejhorší. Když už je pár dílů hotových, tak je sem časem klidně dej. Ostatnímu obsahu webu snad neublíží.

 15. bbrc napsal:

  Všiml jsem si té nové ikonky, neuvažujete i o PayPalu?
  A o vylepšení spamové ochrany? Do tagu p který ji obaluje stačí přidat id=„nejakytext“ a pod to do tagu script tyhle dva řádky
  document.getE­lementById(„web­siteurl84a“).va­lue=„acd533“;
  document.getE­lementById(„ne­jakytext“).sty­le.display = „none“;
  a většině lidí se to bude vyplňovat samo.

  A jinak hlášek víc, ne míň! :)

 16. Petr Tomšů napsal:

  U PayPalu jsem se rozhodl, že ne, ale už jsem zapomněl důvod :) S tím spamem je to možné, nicméně jde o redakční soft, ve kterém se příliš hrabat nechci. Už tady ta ochrana je doinstalovaná navíc a ten šestimístný kód se mění každý den, takže nějakého spamovacího robota by musel někdo denně upravovat. Což pochybuju, že by kvůli Strachu dělal.

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]