Kultura
Vložil Petr Tomšů 22. 1. 2006

Regina Holásková Velká favoritka VyVolených vypadla překvapivě brzo a nikdo neměl pochyby o její nominaci na letošního Oskara. Ale Regina Holásková pár týdnu po největším hysterickém záchvatu všech dob v přímém přenosu žije ve svém bytečku a její hollywoodská kariéra záhadně stagnuje. „Myslela jsem, že o nás bude agentura lépe starat, ale nikdo nám nic nedal. Ani auto, ani telefony, ani notebooky. A to nemluvím o domech, ostrovech a letadlech, jak to mají ostatní hvězdy naší velikosti v cizině. Já snad asi budu muset začít pracovat,“ svěřuje se se svými nejhoršími obavami Regi.

Někdejší mažoretka s poněkud delší kovovou tyčkou se ovšem nechce vzdát svých večírků jen tak lehce. Hodlá namalovat několik natolik skvělých expresionistických obrazů, které ji zajistí živobytí na dalších deset let. „Například můj čertík s oranžovou čepičkou by se Louveru vyjímal určitě hezky,“ myslí si Regina. Její kritici si to ovšem nemyslí. „Ano, ten obrázek jsem viděl. Odvezli mě ještě ten den,“ hovoří o svém prvním infarktu Milan Knížák.

Nicméně večírky a diskotéky zůstávají hlavní pracovní náplní všech exVyvolených. Ostatní nabídky zatím nedostávají. Za svoji účast na jedné diskotéce dostanou vstup zdarma, jednu malou tequilu zdarma a lukrativní možnost nechat se vyfotit fotografem z Blesku zdarma. Pokud jsou na večírku přítomni i exSuperstar mají všichni navíc možnost objednat si libovolnou písničku od Michala Davida u místního ekvivalentu dýdžeje zdarma. A pokud je přítomen Sámer Issa, mohou si s ním všichni na pódiu zazpívat Babylon. Tentokrát už za peníze.

Na otázku, proč exVyvolení nejsou více protěžováni ve společnosti a proč neberou milióny měsíčně odpovídá jejich manager jednoznačně: „Hlavní problém je v tom, že můj pes toho umí podstatně víc než pět Vyvolených dohromady, včetně Saši. Je třeba pravda, že jsme jim slíbili notebooky. Ale co by s nimi, proboha, dělali? Chlubili se na večírcích? A o autech se už vůbec nebudeme bavit. Polovina z nich ještě nemá řidičák a druhá ho už nemá.“

S tím se ale Regina nemůže vyrovnat: „Představte si, teďka jsem šla po ulici a nikdo po mě už nechtěl autogram! Ale já jim ještě ukážu. Teď mi zrovna volali z jednoho divadla, jestli bych tam prý nechtěla hrát hlavní roli. Ne, neřeknu vám, odkud to bylo, ale iniciály toho divadla jsou ND. Hrají tam takové ty staromódní muzikály – Prodanou nevěstku a tak.“
 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks

Tags: , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (9 hlasů, průměr 4.33 z 5)
Načítám ... Načítám ...
7,334 přečtení

10 komentářů k “Na slovíčko s Reginou”

 1. jw napsal:

  „Někdejší mažoretka s poněkud delší kovovou tyčkou“ :-D

  „Prodanou nevěstku“ :-)

  Super!!

 2. Majky napsal:

  Celý článek je naprosto trapný. Někdo tu má asi rád Reginu.
  P.S. Ty notebooky jim neměli slibovat, když pak chtěli vycouvnout.

 3. pRst napsal:

  asi takhle: „co to meleš ty vořechu?“

 4. krasa napsal:

  Velmi vtipné:-)))))
  Asi budu muset začít pracovat…:_DDD

 5. Anonymní napsal:

  :o):o(

 6. jmeno napsal:

  :o) :oD :oP

 7. LKnotek napsal:

  "Polovina z nich ještě nemá řidičák a druhá ho už nemá.“ !!! :-D

 8. Vodnář napsal:

  Snílek? Ne jen člověk, který jde za svým snem.

  Regina Holásková o svých snech sama říká :
  ,,Je to svět,po kterém jsem vždycky toužila.Odpoutat se od reality a těšit se záplavou barev, které vede mé podvědomí.Malování a obrazy jsou zatím jen prvním krokem na cestě mé tvorby. Mým snem,je vytvořit ne jednu kolekci oděvů a věnovat se i širšímu spektru designu např.interiéry.“ A má na co navazovat .Po ukončení SPŠ textilní-obor návrhářství oděvů a scénických kostýmů,pracovala ve spolupráci s několika modeling. agenturami jako návrhářka oděvů,fotografka a vizážistka . V roce 2000 prezentovala své návrhy na módní přehlídce v Boby centru v Brně. Později ,jak sama říká, zatoužila po svobodě a cestování .
  Spolu s kamarádkou, která v té době pracovala jako tanečnice odjíždí do Slovinska a dále pak následuje Mexiko,Japonsko,Nor­sko,Irsko,Němec­ko a nakonec Praha .Pak přišla soutěž vyvolení a možnost, v případě výhry splnit si sen .Mít vlastní společenské centrum,ateliér a galerii,ve kterém by dala možnost dalším začínajícím umělcům, tvořit a prezentovat svá díla obrazy,sklo,šper­ky,oděvy….
  V ne poslední řadě je tu pak její láska k přírodě. Sama nedávno napsala . 7.října jsem se stala maceškou ,,malé "fenky dogy (Angel), která však nebude malá dlouho! Je bílá , má modré oči a bude velká jako já!“

  Regí je člověk , který je ochoten,pro lásku k přírodě-( Kocourek Amor a štěně Angel), dát v šanc své pohodlí . Své obrázky maluje srdcem a pro radost druhým .Není to však jen malování, ale Regí začíná i jako externí redaktorka v časopisech. Módní trendy, Okolo Hradce a Ostrou jehlou! O svém psaní článků sama říká: ,,I psaní musí mít svůj styl! Zatím lehce trénuji, ale jednou se určitě dočkáte .“
  Stačí se Regí podívat do očí a poznáte úplně jinou ženu.Snílek? Ne jen člověk, který jde za svým snem. Otevřít společenský ateliér – malování -web. galerie obrazů www. regina-galerie.cz K tomu návrhářství a s vytvářením vizáže, které vystudovala, přes fotografování, fotila už pro čtyři modelingové agentury a psaní -externí redaktorka .
  Navíc se s ní dá povídat úplně o všem. Od Internetu ,přes techniku, fotografování, knížky (neuvěříš, co všechno přečetla), o malování, hudbě, tancování, cestování a lásce. Sotva v Regině najdeš hloupou a praštěnou blondýnku, kterou prezentovala TV a bulvár.

  Tak trochu můj sice ne nestranný pohled ale nejsem novinář.

  Vodnář

 9. Vodnář napsal:

  Pravda o VyVolených. Příběh o Regině Holáskové (MediaShow přináší unikátní vlastní biografii o jedné ze soutěžících současného fenoménu – první řady reality show VyVolení. Regina Holásková jinýma očima.
  Pravda o VyVolených. Příběh o Regině Holáskové (MediaShow přináší unikátní vlastní biografii o jedné ze soutěžících současného fenoménu – první řady reality show VyVolení. Regina Holásková jinýma očima. Nahlédněte do zálulisí, co televizní kamery neodvysílaly. http://www.me­diashow.cz/?en.....an­ku=458

  Začtěte se s námi do zajímavého příběhu. ?Šla jsem do soutěže s tím, že to bude pozitivní zkušenost, ale to, co Prima pouštěla divákům, překročilo všechny meze. V televizi nás prezentovali jako bandu hlupáků jen proto, aby to bylo divácky zajímavé, ale měli se zaměřit na to, co se v každém člověku skrývá. Asi už bych do toho podruhé nešla.?

  Regina Holásková se rozhovořila o důvodech proč šla do soutěže a k čemu chtěla použít peníze z případné výhry. Reality show VyVolení byla pro ni velkým zklamáním.
  V průběhu soutěže se dostávala kvůli svým názorům do stále větších konfliktů. Z počátku podporovaných z důvodu sledovanosti a zábavy, postupně se její nápady jako nejíst maso, nesouhlas se zabitím ryb, třídit odpad, dožadování se pozitivních úkolů od štábu a prosazování rovných šancí muž žena, jako i neochota spát v ložnici, přehnané požadavky na čistotu a schopnost říkat každému pravdu do očí, se staly pro Reginu osudovou chybou.
  Pro TV Prima byla postava Reginy zajímavá jen jako sexuální mašina a k tomu trochu blázen.
  Tak byla v sestřihu pro TV prezentována a většina úkolů a trestů či odměn se držela tohoto scénáře. Nebýt placených on-line kamer, tak Regina zůstane jen tím, jak byla na sestřihu prezentována.
  Regina Holásková jinak než na sestřihu pro TV. Regina kladné body jen na kamerách on-line!
  Zachránila Rosťu před agresivním Martinem ve sprše. Vlastním župánkem ho uchránila z potupného boje o poslední kousek oděvu a Martina slovně usadila za cenu nadávek arogance od něj!
  Stará se o Jindru, který je po nesložené alkoholové zkoušce kapitána Pufa mimo a uloží ho. Ve 4 hodiny ráno uklízí po Jindrovi pozvracenou koupelnu a záchod a jde spát jako poslední!
  Obraz pro děti v Motole. Stejná situace. Ostatní posíleni alkoholem od 2 hodin spí. Regina sama obraz dokončí bez nároku na spánek! Zatímco ráno každý z vyvolených řeší svůj vzhled na návštěvu nemocnice a Regina má starost o obraz.
  Nikoho ani nenapadne jí pomáhat s dokončením obrazu pro děti a řeší jen svůj vzhled a něco k jídlu. Smutný pohled! Přitom Regina celou noc vyjma holící scénky s Michalem malovala společný obraz a ostatní až na Moniku spali!
  Regina stejně stihne domalovat dárek a ještě být kočka! Nechala si pro sebe v situaci, kdy o něco jde, jen 10 minut před odjezdem do nemocnice.
  V nemocnici u předání obrazu je stranou. Hlavní slovo má Wendy. Pravdu říká Vladko: ?Bylo mi trapně za ostatní. I já sám jsem nepomohl, protože malovat neumím!?
  Regina se v nemocnici cítila jak sama říká: ?Jen bolest a bezmoc.? Každodenní starosti nemocných dětí jsou zcela jinde než si dokáže představit a dětem se omlouvala, že se s nimi musí fotit a bylo jí moc smutno! Jediné, co si odnesla, byla víra v lidi ochotné pomoci jako Vendula Svobodová, se kterou si, jak sama Vendula Svobodová řekla, nejvíce vzájemně porozuměly.
  !
  Regina byla ponížena! Přestože mnohé záběry do oficiálních televizních sestřihů se nedostaly, vše bylo vidět na placených internetových on-line kamerách.
  Dvakrát během jednoho dne zaznělo Vilou: „Regino, porušuješ pravidla! O co šlo?
  O velice osobní a intimní věc pro ženu. Regina se snažila být "neviditelná“. Zazněla slova vystihující realitu – jako: „To musí celý národ vidět mou krev?!“
  Denní směně štábu VyVolených se dost potupně omluvila a po střídání směn ji čekalo to samé a navíc se při hlasitém: „Regíno, neporušuj pravidla!“ pořádně lekla. A pak se musela trapně omlouvat i noční směně.
  Dost trapné i pro chlapa! I pro toho diváka, který se na to divá přes on-line internetovou kameru. Muselo to být trapné snad i pro produkci štábu VyVolených. Přitom produkce se Reginy držela jako klíště.
  A ve vzduchu létají přirozené otázky: Copak spolu směny při střídání nemluví, anebo to byl záměr produkce srazit člověka na samé dno jen pro sledovanost?
  Čím ale Regina konkrétně porušovala pravidla?
  Regína vyvěsila bílou vlajku ve sprše ve formě bílého župánku VyVolených. Muselo snad každému, kdo se v tu dobu díval, docvaknout, o co se jedná. Ale dvěma ženám z denní a noční směny to hlava nebrala, anebo je baví ponižování lidí ve VyVolených…
  Druhý problém nastal ve chvíli, kdy Regina byla použita k pobavení štábu VyVolených.
  Po ranní sprše si Regina ošetřuje pleť mlékem, nalíčí se a oblékne.
  Stane se ale něco, co rozum nebere. Regina, nikoliv za trest – jako později u Moniky, která musela chodit nahá po Vile – byla nahnána znovu v 10 hodin do sprchy a přinucena zopakovat ranní sprchování a celou ranní hygienu znovu. Tentokrát s erotickým, hudebním doprovodem.
  Později Regina v župánku usedá na terasu, aby si vypila ranní kávu. Zapaluje si cigaretu a postěžuje si: „Mám za sebou dvojitou sprchu! To byl někdo ukrytý za zrcadly? Někdo, kdo nestihl ranní sprchu?“
  „Protekce“ s erotickými úkoly a tresty se později často opakovala a v TV sestřizích se Regina prezentovala jen jako sexuální mašina neschopná ničeho jiného.
  K tomu přišla špatná taktika prosazovat v komerční TV placené z televizních reklam většinového spotřebitelského koše menšinový názor.
  Tím se Regina stala pro TV kandidátkou na odpis a musela udělat místo reklamě na maso. Co se děje v noci ve Vile je to maso – reklamní klip s lednicí plnou masa od Maso Planá, který se objevil po duelu Regina – Michal.
  Regina se od štábu nechala chytit do pasti a past na Reginu sklapla, a není úniku.
  Pro Reginu skončila soutěž o 11 milionů prohlášením, že se ve Vile nesmí zabít žádný živý tvor, jinak končí ve VyVolených. Tím se nabídla štábu možnost na nastražení pasti v podobě úkolu se zabitím ryb, která musela sklapnout,protože ryby v zajetí sotva přežijí do konce soutěže.
  Varování přišlo ve formě domácí zabijačky. Regina opět reaguje slovy o pozitivních úkolech na adresu štábu, následuje vyhrocení situace a zabití ryb.
  Regina se ocitá v patové situaci. Dodržet svůj slib a ukončit soutěž s pokutou 200 000 Kč, anebo pokračovat v soutěži a ztratit přízeň diváků a hlasy.
  K tomu vlastní chyby – příliš si věří a dává to všem kolem znát, únava a ústup od dřívější pozice rebelky a hlavního strůjce zábavy a navíc snaha mít klid od hádek a přechod v sázce s balónky na špatnou, ale pro ni v té chvíli slabší stranu Wendy proti Michalovi, protože usiluje o rovné šance vztahu muž – žena.
  Wendy jí ve vyhrocené situaci s balónky a sázkou o vlasy s nadávajícím Michalem a Vladkem připadla jako slabší strana sporu a navíc žena.
  To se pak Regině vrací v druhém, přitom u prvního bylo moderátorem řečeno že posledním, TV sestřihu s balónky před Duelem s Michalem. A z Duelu se stává fraška, z kterého se Regina nevrátila!
  Regina Holásková nedostala šanci ukázat skutečnou Regí, plynule hovořící anglicky a německy, která ráda čte, maluje, tancuje, fotí, baví lidi kolem sebe a cestuje, ale i prezentovat co si Regina představuje pod slovem charita s odpovědí na otázku: co udělám s výhrou.
  Nejsmělejším snem Reginy Holáskové je pomoc talentovaným dětem bez potřebného zázemí. ?Ráda bych pomáhala dětem, které nedostaly šanci rozvíjet své nadání. Jejich výtvory bych prodávala v galerii a vydělané peníze bych mohla použít na pomoc psychicky postiženým,? popsala svou představu Holásková.
  Za vzdálený ideál považuje provozování EKODOMU, ve kterém by našly útočiště talentované děti se svými maminkami. ?Byla by v něm nejen galerie, ale také společenský ateliér. Prodávaly by se tam obrazy, šperky nebo keramika a prostor by v něm dostali i mladí oděvní návrháři a tvůrci doplňků." Sen? Realisticky však dodává, že naplnění takového snu zatím není možné.
  Škoda, že v životě lidé, co nemyslí jen na sebe a jsou ochotni pomáhat druhým, to zpravidla nevyhrávají. Bude Regina patřit k těm kterým se to i přesto podaří. Vladko a Michal nedali Regině v Duelu VyVolených rovnou šanci – dostane ji Regina Holásková od lidí venku?
  Nejhůř však dopadl Emil. Prima vrací Emilovy jeho neustálé připomínání syna Davídka a ženy Radky a pozvala je na pondělní rekapitulaci.
  Nic netušící čerstvý ženáč se rozpovídal o svatební noci. Jeho dobrá nálada se v okamžiku mění!
  Emil je po přehrání kazety s rozhovorem Emila se spoluvězněm před jeho synem Davídkem a Radkou úplně na dně. Tajemství, které jeho syn neměl nikdy poznat, je venku a Emil úplně mimo a jeho syn dostane kazetu s nahrávkou svého otce místo pohádek na dobrou noc!
  Zatahování dětí do mediálních senzací je odporné a hodné bulváru. A ne celostátní televize, ale sledovanost je nadevše a morálka musí stranou.
  Nové motto VyVolených. Nic nepobaví člověka víc, jak neštěstí druhých!
  Michal je poslední překážka k 11 milionům. Vladko volí na Michala stejnou taktiku jak proti Regině.
  Likvidace Michala začala a dopadl jak Regina. Čistě náhodná podobnost nebo záměr?
  Pondělní šot vysvětlil, že škola, ve které Michal na třetí pokus studuje, ještě nestojí a za Michalovu pražskou adresu označila TV na rozdíl od bulváru, krabici od bot plnou osobních věcí kdesi v podnájmu. Ta mu byla v jeho nepřítomnosti cizí osobou a na kameru prolustrována, tak jako nedávno byt Reginy Holáskové.
  Ten byl v nepřítomnosti lustrován TV a novináři. Její soukromý byt otevřel štábu expřítel Miroslav Svoboda, známý veřejnosti jako Speedy. regina k tomu říká: „Byt používal neoprávněně“.
  Klíče si vzal u její sestry Dagmar, kam je měl vrátit. To neučinil a Regina musela vyměnit po návratu zámek.Z vědavá kamera TV Prima a později i několik novinářů se pak s osobou, která neměla k soukromému bytu žádný vztah, chovala v bytě jak doma.
  Na veřejnost pronikly i některé pikantnosti o osobním životě – jako potrat, přezdívka sexuální mašina a foto a data z jejího PC.
  Druhé natáčení za přítomnosti nevyvolené Reginy se dá ohodnotit slovem Pomsta TV Regině aneb podrobný návod k vykradení bytu!
  Celý šot se točí kolem záběru ulice domu chodby vstupních dveří do bytu ve třetím patře a tří minutový šot, jak Regina šroubovákem demontuje chatrný zámek bez kování a ochranných prvků vyndává fabku a mění za jinou v ceně 200 Kč to vše na dvou chatrných šroubech.
  Dveře zabírány podrobně. Regina spokojená, že je opět paní svého bytu, vzkazuje expříteli, že klíč, který nevrátil je mu na nic.
  TV pomsta nebo zlý záměr? Pozvánka k nezvané návštěvě, přehled, kdy je Regina doma a kdy v Praze, je týden co týden aktualizován!
  Ostatní exVyVolení takovou „protekci“ nemají, aby jim někdo bez jejich svolení a přítomnosti lustroval byt. Co na to morálka?
  Podobnost čistě náhodná?
  VyVolení podraz! Vše jelo podle scénáře Vladko a jeho 11 milionů.
  Stačí se Regí podívat do očí a poznáte úplně jinou ženu. Navíc se s ní dá povídat úplně o všem. Od Internetu a počítače přes techniku, fotografování, knížky (neuvěříš, co všechno přečetla), o malování, hudbě, tancování, cestování a lásce. Sotva v Regině najdeš hloupou a praštěnou blondýnku, kterou prezentovala TV a bulvár.
  Zaujal vás čtvrtý – závěrečný díl seriálu MediaShow? Tak to je dobře!
  Tak trochu můj sice ne nestranný pohled ale nejsem novinář.

 10. Ellie napsal:

  Předpokládám, že autor článku je zakomplexovaný brejloun, který sám nemá co na práci, a tak se baví sledováním reality show. A ejhle – Regina, na kterou se den co den hleděl se slinami na gryndáčku, ho nechce. Tak to by si zasloužilo odvetu, trapné! Normální člověk nad tím přece mávne rukou.

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]