Domácí
Vložil Petr Tomšů 14. 2. 2008

Paroubek, Hašek Úplatek pro senátora
Nezávislý senátor Josef Novotný se ve slabé chvilce svěřil serveru Týden.cz, že mu byl při páteční volbě prezidenta nabídnut úplatek. Vše mělo proběhnout asi takto: „Atmosféra před druhou volbou byla tak napjatá, že jsem se musel na chodbě trošku osvěžit. Udělalo se mi nevolno. Náhle se mi v jasné záři zjevil nejmenovaný poslanec ODS a nabídnul mi dva milióny korun za hlas pro Klause. Potom se proměnil na pavouka a utekl pod okno. Klekl jsem si , abych ho našel, ale byl pryč… Teď, jak o tom uvažuju, to zní celé jaksi divně.“ Vše měl jako svědek sledovat lidovec Adolf Jílek: „Ne. Já viděl akorát Novotného, jak si na chodbě opět mohutně přihnul, pak šermoval rukama před sebou, přičemž mu z nich vypadl vršek od pleskačky, tak šel na kolena a hledal ho pod topením.

Bručící Langer
Ministr vnitra Ivan Langer stihl během volby vypsat zatykač asi na polovinu přítomných zákonodárců a vyděšeném Martinu Bursíkovi pak nenápadně na kamery přikázal: „Normálně je obejdeš a nasadíš jim klepeta. Prostě půjdou bručet. Zabásl bych je sám, ale jsem špinavý na saku, Mirek si s ním předtím vytřel pr…“ Původní verze novinářů o tomto rozhovoru byla poněkud zavádějící.

Vydíraný Snítilý
Poslanec ČSSD Evžen Snítilý nehlasoval v pátek pro Švejnara a poté se zhroutil a odešel po svých do nemocnice. Vedení strany ihned přišlo s fotografií tohoto poslance, jak na chodbě prochází kolem Langera a ten se na něho dívá. „Bylo to vydírání!“ hřímal Paroubek pod touto fotografií, kterou si nechal zvětšit do ložnice nad postel. „O žádné vydírání nešlo. Jenom se mi udělalo nevolno a já u sebe neměl ani třicet korun na doktora. Tak se mi udělalo ještě hůř,“ vysvětloval vše Snítilý.

Kulky pro politiky
Hned pěti politikům přišly prázdné nábojnice od společného známého myslivce z Moravy s pozvánkou na zvěřinové hody. Podle myslivce originální pozvánka, podle médií kauza na Pulitzerovu cenu. Podle poslance Haška, kterého nepozvali, je to peklo.

Kolabující poslanci
Rekord v pátek trhla pražská záchranná služba. K Hradu museli v pátek záchranáři vyjíždět asi třicetkrát, z toho dvacetkrát ke Škromachovi, který si pletl horkou linku Nikonu se stodvanáctkou a desetkrát k Bohuslavu Sobotkovi, který ho měl ten den na starosti.

 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks

Tags: , , , , , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (36 hlasů, průměr 4.89 z 5)
Načítám ... Načítám ...
3,854 přečtení

13 komentářů k “Mafiánské praktiky před druhou volbou”

 1. Agnus napsal:

  Lol :-) horká linka Nikonu a Škromach :-) hele on tam fakt měl foťák ? Já to tak moc nesledoval :-)

 2. Petr Tomšů napsal:

  Pokud jsem to zahlédl dobře, tak se s ním chlubil při příchodu na Hrad. To mi stačí ;-)

 3. Agnus napsal:

  Díky za info a skvělou zábavu. Fakt to píšeš moc dobře !

 4. U51 napsal:

  Dost cast si rikam,ze clanky na strachu by meli bejt na seznamu mezi novinkama:)

 5. 01da napsal:

  …a poté se zhroutil a odešel po svých do nemocnice.  – to je vtipný a navíc i pravda.

 6. Karlucci napsal:

  „nabídnul mi dva milióny korun za hlas pro Klause. Potom se proměnil na pavouka a utekl pod okno…“

  Super, nemá chybu !!! .-)))

 7. Ovečka napsal:

  dneska mi prijde, ze trosku slabsi

 8. Pavel napsal:

  7. Dneska není vrchol, ale stále se to s přehledem řadí k tomu lepšímu co je na internetu. : )
  A dokonce i k tomu dobrému co je na internetu, a to už je co říct. : )

 9. Magda napsal:

  Díky, díky za objektivní a srozumitelné zpravodajství! Super! :-D

 10. skelous napsal:

  K tomu Skromachovi, opravdu pri prvni volbe fotil jak zbesilej. Vsim sem si toho az kdyz pri rozprave vstal a vysel smerem k recnickymu pultu. Misto nejakeho urcite zajimaveho projevu se otocil, vytahl fotak a zacal si fotit Paroubka s jehou budouci exmanzelkou Jacques. Jinak dneska mu docela uspesne sekunduje Rath, vypadalo to ze sbira material do dalsiho Jirkova leporela

 11. Jiřik napsal:

  „Jenom se mi udělalo nevolno a já u sebe neměl ani třicet korun na doktora. Tak se mi udělalo ještě hůř.“ :-)))

 12. Jarda napsal:

  Článek je více než ubohý. Pana senátora znám osobně z jeho volebního obvodu. Lidé mu zde fandí a věřím mu.
  Toto je pod úroveň!!!
  Je mi Vás líto.

 13. Michal napsal:

  K Hradu museli v pátek záchranáři vyjíždět asi třicetkrát, z toho dvacetkrát ke Škromachovi, který si pletl horkou linku Nikonu se stodvanáctkou a desetkrát k Bohuslavu Sobotkovi, který ho měl ten den na starosti......
  náááádhera!!!!!!!!

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]