Domácí
Vložil Petr Tomšů 6. 4. 2000

Překvapivě štědří byli dárci ke svým milovaným politickým stranám v uplynulém roce. Vyplývá to z jejich víceméně dobrovolně odevzdaných daňových přiznání, což lze brát jako polehčující okolnost. Nejhůře dopadla ODS. Počet jejich příznivců klesl na neuvěřitelného jednoho člověka. Ten žije v domově důchodců na Burešově a o ODS si myslí, že je to jeho oblíbený televizní kanál, na kterém mu dávají Esmeraldu. Ošetřující sestřičky mu nechtějí říct pravdu z obavy o jeho zdraví. Třetí infarkt by už nemusel přežít. Václav Klaus tak dostal pouze jeden dar, vlastně spíše dárek. Šlo o nejnovější typ kravaty pro úspěšného českého podnikatele. Je celá z konopného provazu a dodává se i se stromem. Unie Svobody také mnoho fanoušků nepobrala a nejspíše proto dostala pod stromeček jen starou ojetou Škodu 105 od záhadného dárce. Na Tři krále si pro ni bohužel přišla paní Mlynářová osobně a odvezla si ji zpátky domů.

To lidovci již na tom byli o něco lépe. Jenom předseda Kasal obdržel během loňského roku 120 nabídek k sňatku, vesměs od homosexuálně orientovaných spoluobčanů. Miloš Zeman ze Sociální demokracie musel zase přiznat několik kamiónů becherovky a tři vlaky cigaret značky Clea. Nejdrtivější vítězství ovšem zaznamenala KSČM. Manželé Prokešovi z Otrokovic osobně přinesli do sídla strany dar v hodnotě několika milionů korun. Šlo o odjištěnou jadernou nálož ruské výroby, ve které v čase nula pouze něco klaplo a to byl celý efekt. Škoda.
  • Print
  • email
  • Twitter
  • Facebook
  • Add to favorites
  • Google Bookmarks
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 hlasů, průměr 4.25 z 5)
Načítám ... Načítám ...
1,455 přečtení

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]