Kultura
Vložil Petr Tomšů 2. 2. 2001

Zeman, becherovka Tragický průběh měl sobotní pořad Miláčci vysílaný na Primě. Moderátor pořadu, předseda vlády Miloš Zeman, si do něj pozval několik svých přátel se svými miláčky. Jako první přijal pozvání do studia jeho poradce Šlouf s jakousi šerednou zrůdou, vzdáleně připomínající stylizovanou podobu mrtvé kočky. Tvor se potácel po podlaze na pokraji svých sil, trousil za sebou jakési zbytky a někde kolem patnácté minuty pořadu ztratil vědomí a zhroutil se pod konferenční stolek. Šlouf přitom odvykládal několik povinných veselých historek, které zažil v ústavu pro genetický výzkum, kde si toto monstrum objednával u kamaráda.

Druhý přišel na řadu ministr Špidla. Ten přinesl divákům ukázat svého oblíbeného bílého králíčka Tondu. Během vyprávění ho postupně zabil, vykuchal, stáhl, upekl a s Milošem nakonec snědl. Oba se shodli, že to byl opravdu dobrý přítel a vypečený kamarád. Zajímavé bylo také zvířátko Petry Buzkové. Jednalo se o roztomilou samičku tygra sumatérského, která se předvedla jako přítulné a hravé kotě, co, když je potřeba, roztrhá na krvavé cáry a sežere dva kameramany i se zvukařem. Poslední, kdo se do studia dostavil, byl ministr Grégr. Přišel se svým přítelem Nebesářem, mluvčím jaderné elektrárny Temelín. Jak se bohužel ukázalo, oba si spletli nejen pořad, ale i televizi. Peříčko se natáčí někde úplně jinde.
  • Print
  • email
  • Twitter
  • Facebook
  • Add to favorites
  • Google Bookmarks

Tags: , , , , , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (4 hlasů, průměr 5 z 5)
Načítám ... Načítám ...
1,621 přečtení

Jedinný komentář k “Divní Miláčci”

  1. Eddard napsal:

    Na tento web sem narazil až nedávno, ale i starší už neaktuální články jsou vtipné a pomáhají mi přežít v práci:o)

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]