Bleskovky
Vložil Petr Tomšů 15. 2. 2008
Na dnešní prezidentskou volbu se mohutně nepřipravili pouze politici, ale také stravovací firma Eurest. Minulý týden se jí roční zisk oproti loňsku zdvojnásobil a šanci na dohnání ČEZu v celkovém zisku si ani teď rozhodně nenechá ujít. Celkový účet za minulý pátek totiž zněl: 4,5 miliónu chlebíčků, 350.000 baget se 17 tunami lovečáku a 200 kusů zeleniny, vesměs shnilých rajčat pro případ Klausova vítězství. Mezi studenými nápoji vedlo pivo, které cisterny z Plzně nestačily navážet do sklepních prostor. Dále se pilo víno (500 sudů) a jedno nealko pivo, které si objednal lidovec Kasal na zapití kořalky. Z teplých nápojů vedlo teplé pivo. Eurest tak nezvládl pouze jeden požadavek poslance Bendy, který se po sedmi pivech dožadoval amarounů.
 • Print
 • email
 • Twitter
 • Facebook
 • Add to favorites
 • Google Bookmarks

Tags: , , ,

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (35 hlasů, průměr 4.83 z 5)
Načítám ... Načítám ...
2,120 přečtení

4 komentářů k “BLESKOVKY: Na volbu se chystá i Eurest”

 1. Tgastein napsal:

  Je to vtipné,ale když člověk vidí realitu tak se mu chce spíš brečet.Ale musím uznat,že si vedete velice dobře vždy mi to zvedne náladu.

 2. 01da napsal:

  Tak schválně, jak dlouho se dnes bude na Hradě jednat? Tipuju do 16:00.

 3. Viktor napsal:

  Amarouny!

 4. Karlucci napsal:

  „200 kusů zeleniny, vesměs shnilých rajčat pro případ Klausova vítězství“

  :-)))

  bomba :-)

Vlož komentář

Můžeš použít následující tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

[CNW:Counter]